barvy podzimu 7

Letošní barvy podzimu

Průzkumy ukazují, že během krásného období babího léta v mnoha domácnostech dochází k drobným změnám. Ty se týkají hlavně dekorací. S přicházejícím chladnějším počasím se mění naše nálada a rádi se obklopujeme vším hřejivým a hezkým. Bytové dekorace jsou ideální způsob, jak z horkého léta vklouznout do barevného podzimu. Prozradíme vám, jaké jsou trendy v barvách podzimní výzdoby letos IN.

Foto: pinterest.com

Hřejivými barvami podzimu 2018 jsou ultra fialová a kouřově růžová.

S podzimem je čas na změnu

Ať je dnešní doba jakkoliv přetechnizovaná, tak podvědomě, stejně jako naši předkové, vnímáme, že s podzimem přichází změna – děti se vrací do školy, ubývá teplých dní, smráká se čím dál tím dříve, po ránu je okolí domu zahaleno do mlžného oparu. Proto máme náladu a chuť změnit prostředí kolem sebe – dát nový dekor a šmrnc svému bydlení.

Foto: pinterest.com

Proměňte svůj domov v trendy podzimních barvách fialové a růžové.

Barvami letošního podzimu jsou nejen v oblečení, ale i bytovém textilu ultra fialová a kouřově růžová. Na své si tedy přijdou hlavně romanticky založení jedinci. Co se bytového designu týká, je jasné, že nebudete každý rok kupovat novou sedací soupravu v barvě, která právě frčí – od toho jsou tu právě bytové doplňky. Textilie, polštářky, vázy, svíčky a různé drobnosti utvářejí útulný domov a zde je právě prostor pro použití trendy barev a odstínů.

Foto: pinterest.com

Stylově laděný podzimní věnec na dveře.

Trendy podzimní fialová a kouřově růžová barva

Ultra fialová a kouřově růžová nebo, chcete-li, starorůžová skvěle ladí s odstíny šedé a zemitými odstíny hnědé, zlatavé nebo zelené. Zatím co u starorůžové barvy můžete plně popustit uzdu fantazii a nebát se použít ji na velkých plochách jako jsou závěsy, přehozy na postel, výmalba zdí, pak s ultra fialovou raději opatrně. Tu je vhodné použít v mešních plochách a drobných doplňcích jako jsou svíčky, dekorativní vázy nebo polštářky.

Foto: pinterest.com

Podzimní aranžmá v ultra fialové barvě.

Pro milovníky podzimní klasiky

Pokud nejste příznivci nových trendů a máte raději stálice v podobě typických podzimních barev v paletě červené, oranžové, zlatavé a hnědé, pak je jen můžete zkusit kombinovat s trendy barvami třeba jen v podobě barvy stuhy na podzimním věnci.

foto: deavita.com

Trendy podzimní barvy můžete vnést i do venkovního aranžmá.

Misku plnou šišek, klacíků, žaludů a bukvic, které jste nasbírali při procházce přírodou doplňte svíčkou v odstínu starorůžové. Dýchne na vás nejen hřejivost a útulnost podzimu, ale možná i trochu nostalgie a vzpomínek na časy našich babiček. V tom případě je pak podzimní večer ideální dobou na vyprávění starých příběhů.
There are no comments

Add yours

Kontrola *

Webové stránky používají soubory cookie k poskytování služeb. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.
TOPlist