úvod

Dekorace dodají vašemu bytu punc skutečného domova

Aby byl dům či byt skutečným domovem, musíte o něj pečovat a vdechnout mu kousek svého já. I když by zařízení každého bytu bylo navlas stejné, pak to, co ho udělá vaším jedinečným domovem, jsou dekorace a drobnosti, které patří jenom vám. Možná jste stejní blázni jako já a připravujete výzdobu pro každé roční období, pro každou příležitost. Ty jen v průběhu roku obměňujete a doplňujete. Nebo jste spíše příznivci střízlivého stylu a upřednostňujete nadčasovost interiéru a v tomto stylu jsou i bytové doplňky u vás doma.

Dekorace pro každé roční období

Některé bytové dekorace dokáží být opravdu nadčasovými a stačí jen malá změna a jako mávnutím kouzelného proutku se ze zimy přenesete do jara, léta nebo podzimu. Originální vázu stačí doplnit květinami, větvičkami nebo šiškami a kaštany, které jste nasbíraly na procházce a obývák na vás dýchne hned jinou atmosférou. Takové jsou například dekorační sloupy, které můžete buď ponechat tak, jak jsou… nebo je právě ozdobit podle vašeho vkusu, ročního období nebo příležitosti.

Foto: velkykosik.czFoto: velkykosik.cz

 

Dekorační sloupy s vázou nebo s květináčem pořídíte na www.velkykosik.cz

Lucerny a svíčky patří do každého interiéru

To, co by vám doma rozhodně nemělo chybět jsou dekorační svíčky, svícny nebo lucerny. U mě pak platí to, že s přicházejícím podzimem a zimou se ráda obklopuji mihotavým světlem svíček a doma je zapaluji pořád – čajové, malé, velké, barevné… Dokonalou útulnou atmosféru dodají vašemu bytu i světelné LED dekorace. Mohou to být řetězy, svíčky nebo jiné doplňkové náladové osvětlení. Teď jsem se zamilovala do světelných LED koulí. Ty dodají jedinečný šmrnc každému interiéru.

Foto: velkykosik.cz

Decentní náladové světlo a nadčasový design dodají vašemu bydlení dekorační LED koule s metalickým povrchem. Lze je zakoupit na www.velkykosik.cz za 789,- korun.

Advent a vánoční období přímo vybízí k výzdobě domova

Vánoční čas se kvapem blíží a já přemýšlím, čím letos dovedu naši výzdobu k dokonalosti. Adventní kalendář, adventní věnec, vánoční stromeček – to jsou vánoční dekorace, které ve výzdobě rozhodně nesmí chybět. Všechny dekorace by pak měly být sladěné do jednoho stylu a jednotného barevného odstínu. Barvou těch letošních Vánoc bude bílá. Ta by měla být doplněná o pastelové tóny pistáciové nebo mátové. Protipól jí pak bude tvořit barva fialová. Možná nedáte na trendy a svůj domov vyzdobíte prostě tak, jak se vám to líbí…

Foto: velkykosik.cz

Tradiční adventní věnec se čtyřmi svícínky na čajové svícny u vám doma navodí tu pravou předvánoční atmosféru. Pečení cukroví vám pak půjde od ruky samo. Dekoraci pořídíte na www.velkykosik.cz za 399,- korun.

Venkovní osvětlení

Nedávno jsem přemýšlela nad tím, jaký obrovský skok udělalo venkovní dekorační osvětlení. A to platí hlavně o tom vánočním. Ještě nedávno bylo nemyslitelné, že by někdo zdobil zahradu nebo dům světly… A dnes? Světlené LED řetězy, trubice a různé světelné dekorace zdobí snad každou zahradu. Podvečerní procházka je pak skutečnou pastvou pro oči. Letos navíc k zahradnímu osvětlení může přibýt novinka v podobě magického LED projektoru. Ten promítne na fasádu domu, terasu nebo balkón pohybující se vánoční motivy.

foto: velkykosik.cz

Vícebarevné LED zářiče stačí zapíchnout do země a vánoční světelná show je vykouzlená v okamžiku. Magický LED projektor koupíte na www.velkykosik.cz za 1.399- korun.

Dekorace jako dárek

Bytové dekorace pak rádi pořizujeme jako dárek. A nemusí to být jenom k Vánocům. Jen dbejte na to, abyste se trefili do vkusu obdarovávaného. Velikým hitem jsou momentálně dráčci. V asijské mytologii jsou symbolem štěstí. A tak možná postupně od tradičních slonů přesedláme na dráčky s milým kukučem.

foto: velkykosik.cz foto: velkykosik.cz

Dráček „Lucky“ si vás brzy omotá kolem prstu svým drzým šarmem a neodolatelným pohledem. Na www.velkykosik.cz můžete tohoto a další typy veselých dráčků pořídit od 349,- korun.

Náš tip:

Pokud vás dekorace zaujaly, koukněte na stránky www.velkykosik.cz – tam si vybere každý!
There are no comments

Add yours

Kontrola *

Webové stránky používají soubory cookie k poskytování služeb. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.
TOPlist