pletený sedací puf

Pletené sedací pufy a polštáře

V posledních letech jsou velmi oblíbené různé alternativy posezení v podobě sedacích vaků, taburetů nebo pufů. Tvoří ideální doplněk ke klasické sedací soupravě. Představují hezký a praktický doplněk bytu. Dokonale řeší příležitostné usazení hostů i v menším bytě. Jejich výhodou je také jednoduchá hravost, s jakou dokáží proměnit celý interiér a dovést ho k designové dokonalosti. Velmi oblíbené jsou pak pletené sedací pufy a polštáře. Jejich barva a velikost je prakticky bez hranic.

Foto: flaxandtwine.com

Pletené sedací pufy a polštáře jsou ideální alternativou k sezení pokud se sejde větší společnost přátel.

Pletené sedací pufy a polštáře jsou ideální alternativou

Zatímco sedací souprava je nákladnější kus nábytku, který nepořizujete tak často. Výhodou taburetů a pufů je jejich nižší pořizovací cena. Můžete si tedy dovolit pořídit i neotřelé a nápadité kousky, které budou dotvářet celkovou atmosféru obývacího pokoje. Vybírat lze z celé řady materiálů, barevného a designového provedení.

Pletené sedací pufy a polštáře si navíc zvládnou zručné pletačky doma uplést sami. Ideálním materiálem na jejich výrobu jsou například pruhy z rozstříhaných starších triček.

Základním kritériem pro výběr taburetu, sedacího vaku nebo pufu bude nejen design, ale také jeho praktičnost. V okamžiku vyřeší nedostatek míst k sezení, pokud se sejde větší společnost. Úžasná je také pohoda, kterou skýtají, pokud je použijete jako podnožku a ulevíte unaveným nohám.

Jsou ideálním kusem drobného sedacího nábytku pro mladé páry, které si své bydlení teprve zařizují a nemají dostatek peněz na to, aby si hned pořizovali nákladnou sedací soupravu. Tento trendy styl posezení pak mohou zachovat pro příležitostné posezení pro návštěvy a chvíle odpočinku.

Foto: flaxandtwine.com

Pletené sedací pufy mohou mít nejrůznější barvy i tvary.

Hnízdo lákající k odpočinku

Velmi oblíbené jsou pletené sedací vaky, pufy a větší polštáře. Nezaberou v místnosti příliš mnoho místa, lze je uskladnit jednoduše naskládáním na sebe nebo je prostě nechejte jen tak ledabyle ležet na podlaze. Velmi si je oblíbí vaše děti a pokud máte domácí mazlíčky, pak počítejte s tím, že i vaše kočka nebo pes budou sedací vaky a pufy milovat.

Foto: flaxandtwine.com

Sedací pufy a polštáře si oblíbíte nejen vy a vaše děti, ale i domácí mazlíčkové.

Taburet nebo stolička s pevnějším dnem a nožičkami mohou sloužit jako odkládací stolek na časopisy nebo jiné drobnosti.
There are no comments

Add yours

Kontrola *

Webové stránky používají soubory cookie k poskytování služeb. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.
TOPlist