podzimní věnec

Podzimní věnec na dveře

Ozdobené věnce již dávno nejsou pouze doménou adventu a vánoc. Nádherná podzimní dekorace na dveře je právě závěsný věnec s tematikou podzimu. Výzdoba to nejsou jen podzimní květinové dekorace a vyřezávané dýně, ale patří k ní právě i věnce. Ozdobit jimi můžeme nejen dveře, ale i stůl nebo zeď. Podzimní dekorace bude díky věnci to pravé podzimní pohlazení po duši.

Podzim je krásným obdobím roku a dokáže vyčarovat skutečně pestrou paletu barev. A právě ta by se měla na podzimním věnci a v podzimních dekoracích objevit. Vytvořit jednoduchý podzimní věnec není nic složitého a jistě to hravě zvládnete se svými dětmi. Byla by škoda zůstat jen u dlabání dýní, i když bez nich si už řada z nás podzimní výzdobu nedokáže představit.

Co budete na výrobu věnce potřebovat?

Postačí si připravit korpus věnce, dekorace v podobě listí, podzimních plodů – žaludy, jeřabiny, kaštany, šípky, zelené větvičky buxusu nebo jiných keřů. Na dotvoření pak postačí jutové mašle nebo provázky. Pokud jste se rozhodli pro výrobu věnce a nemáte doma již hotový korpus, pak si připravte jen jednoduchý věnec z větviček břízy, psího vína nebo kroucené vrby. S tavnou pistolí vám pak práce půjde velmi rychle od ruky.

Pro vaši inspiraci jsme pro vás připravili celou galerii věnců. Tak se kochejte, podzimně inspirujte a tvořte.

podzimní věnecpodzimní věnec

 

 

 

 

 

 

podzimní věnecpodzimní věnec

 

 

 

 

 

 

podzimní věnecpodzimní věnecpodzimní věnec

 

 

 

 

 

 

 

podzimní věnecpodzimní věnec
There is 1 comment

Add yours

Post a new comment

Kontrola *

Webové stránky používají soubory cookie k poskytování služeb. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.
TOPlist