podlaha1

Odolná podlaha pro super akční rodinu

Všude tam, kde jsou v domácnosti malé děti a domácí mazlíčkové dostává podlaha opravdu zabrat. Měli byste proto zvolit takovou podlahovou krytinu, která odolá nájezdům malých raubířů i působení zvířecích drápků. Její povrch by měl být opravdu vysoce pevný a odolný. Opravdu odolná podlaha, která vydrží téměř vše je vinylová.

Foto: pixabay.comÚtulný dětský pokoj

Výběr podlahy do dětského pokoje není jednoduchý. Děti tráví soustu času při hře na zemi. Velmi důležité tedy je, aby podlaha byla teplá a měkká na došlap. Dobrou volbou pro dětský pokoj je vinyl. Tyto podlahy jsou měkké – zamezí tedy otlakům na dětských kolenou. Podlaha je také pocitově teplá, takže ubude věčné okřikování, aby si dítko obulo botky či navléklo ponožky. A další výhodou je tichost. Kutálející se kuličky, kolečka autíček a driblování s míčem tedy nebudete vnímat jako přespříliš hlasité.

Vinylové podlahy jsou navíc vhodné do pokojíčků alergiků nebo astmatiků. Jejich údržba je velmi snadná a jednoduchá. Na výběr je navíc nepřeberné množství vzorů, takže nemusíte zůstat pouze u klasiky – můžete si navrhnout vlastní podlahový dekor.

Foto: pixabay.comLoužička od štěněte nebo vylitá miska není problém

Vinylové podlahy jsou vhodné také v rodinách s domácími mazlíčky. Vinyl dobře odolává vlhkosti, takže než vašeho mazlíčka bezpečně naučíte, že loužičky se dělají jen venku, nemusíte se o vzhled podlahy obávat. Zcela uzavřený povrch vinylové podlahy nepropustí žádnou tekutinu ani nečistoty. Stačí jednoduše setřít a je hotovo. Vinylová podlaha také dobře odolává zvířecím drápkům.
There are no comments

Add yours

Kontrola *

Webové stránky používají soubory cookie k poskytování služeb. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.
TOPlist