kontejnerovy-dum

Moderní bydlení v kontejneru je hitem dnešní doby

Přeběhne vám mráz po zádech v okamžiku, kdy si představíte, že byste bydleli v kontejneru? V tom případě rozhodně čtěte dál, protože zjistíte, že moderní bydlení v kontejneru je dnes běžnou záležitostí.

Zájem o toto pohodlné a současně levné bydlení nepřetržitě roste. Nejprve ale musíte zapomenout na to, že kontejner je nádoba na odpadky!

Moderní bydlení lze vytvořit i z lodních kontejnerů

Velmi stylové bydlení je možné vybudovat z vyřazeného lodního kontejneru, který by beztak jinak zrezavěl.

lodni-kontejner

K sehnání jsou pak u většiny přepravních společností, které se mile rádi některých kontejnerů rádi zbavují.

TIP: Přečtěte si základní odpovědi na otázky s kterými se potýká každý, kdo se o tento netradiční druh bydlení zajímá. Více info o bydlení v kontejneru zde.

Vlastníci takového bydlení mají hned dvě záruky. Bydlí v ekologickém typu domku a současně mají o jeho originalitu postaráno. Navíc se výrazně ušetří, hovoří se až o 25 % oproti klasickému bydlení.

Kontejnerové domy se vyznačují značnými prosklenými plochami

Je samozřejmé, že velikost kontejnerových domů limituje velikost samotných kontejnerů, jež mají zpravidla 6 či 12 metrů. Na druhou stranu vhodným seskupením jednotlivých kontejnerů může dojít ke vzniku původní a pohodlné stavby.

Typickým rysem kontejnerových domů je práce s rozměrnými prosklenými plochami a jednoduchým, elegantním designem, jehož zásluhou působí na své okolí čistě, moderně a vzdušně.

Celou řadu obdivovatelů na první pohled vůbec nenapadne, že by měli co do činění s vysloužilými lodními kontejnery.

No přesvědčte se sami, jaké skvělé stavby lze právě díky kontejnerům vybudovat.

Z kontejnerů lze vybudovat i garáž nebo kůlnu na nářadí

Lodní kontejnery rozhodně nejsou synonymem pouze pro moderní bydlení. Stejně jednoduše si lze ze skladového kontejneru zbudovat rychle a levně garáž, protože v jeho čele jsou vrata, kudy může vjet vaše auto pohodlně dovnitř.

Počasí mu neublíží a nenechaví zloději mají smůlu. Budovatelé podobných garáží si samozřejmě mohou vybrat i barvu a velikost.

Zapomeňte na povolení

V dnešní byrokratické době je tu pak ještě jedna nezpochybnitelná výhoda.

Pro instalaci kontejneru není nutné žádné stavební povolení. To je jen jeden z mnoha důvodů, proč se o něm vyplatí uvažovat.

Moderní bydlení v kontejneru plně vyhovuje nárokům dnešní doby, když vyniká tím, že je pohodlné, originální i ekologické.

Přečtěte si další zajímavé články na portále dumazahrada.eu, který se věnuje všemu okolo bydlení.
There is 1 comment

Add yours

Post a new comment

Kontrola *

Webové stránky používají soubory cookie k poskytování služeb. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.
TOPlist