pruvodce_adventem_westwing-cz

Průvodce perfektním adventem

Podzim utekl jako voda a advent už je tady. Pokud si letos chcete užít méně stresu a více radosti z nadcházejících Vánoc, řiďte se naším jednoduchým průvodcem předvánočním časem. Perfektní advent právě začíná.

  1. Vyrobte si adventní věnec

Vánoční dekorace, která vydrží měsíc, a stejně nezevšední? Adventní věnec! S našimi nápady na tři nenáročné, ale super efektní adventní věnce máte úspěch zaručen.

  1. Postavte sněhuláka

Ano, víme, že na počasí se v tomto ročním období nemůžete spolehnout. Ale nezoufejte, existuje přece spousta jiných variant. Co takhle vyzkoušet roztomilé sněhuláčí sušenky?

  1. Pověste jmelí

Advent je ideálním obdobím k hledání nové lásky. Sežeňte proto nějaké jmelí a zavěste ho mezi dveře. Tradiční vánoční ozdoba přímo vybízí ke spontánnímu vyjádření citů. Koneckonců, láska k Vánocům neodmyslitelně patří.

pruvodce_adventem_westwing-cz-2

Už žádné ponožky pod stromečkem. Odhoďte obavy, že jste na dopis pro Ježíška příliš staří, a pusťte se do psaní. Až budete hotoví, ujistěte se, že se dopis dostane do správných rukou. Jen tak se vám vyplní všechna vaše přání.

  1. Vyrobte si adventní kalendář

Čas na další DIY. Jestliže jste ještě nestihli koupit klasickou čokoládovou verzi, nezoufejte. Inspirujte se naším návodem na originální adventní kalendář, který zvládnete levou zadní. Z vlastnoručně vyrobené ozdoby budete mít jistě radost pokaždé, když si půjdete vyzvednout další odměnu.

  1. Uspořádejte maraton vánočních filmů

Znáte příjemnější způsob trávení deštivé adventní neděle? Pohodlně se usaďte, uvařte si čaj nebo svařák, nachystejte mísu cukroví a zmáčkněte play. Láska nebeská, Sám doma, Tři oříšky… záleží jen na vaší momentální náladě.

  1. Vyrazte na vánoční trhy

Domluvte se s přáteli nebo rodinou a prozkoumejte společně vánoční trhy ve vašem městě. Nezapomeňte ochutnat všechny dobroty, které jednotlivé stánky nabízejí. Během adventu je to dovoleno!

Extra tip: Udělejte si s vašimi nejbližšími výlet za hranice a nasajte vyhlášenou vánoční atmosféru třeba ve Vídni, Salzburku nebo Drážďanech.

pruvodce_adventem_westwing-cz-3

  1. Vyzdobte dům

Nalaďte se na vánoční vlnu zdobením vašeho domova. Rozvěste vánoční světýlka, zapalte purpuru, naaranžujte svíčky a na stůl dejte podnos s cukrovím.
There are no comments

Add yours

Kontrola *

Webové stránky používají soubory cookie k poskytování služeb. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.
TOPlist