barva vánoc 2017

Víme, jaká bude barva Vánoc 2017

Bílé Vánoce, tak to bychom si přáli všichni! Počasí venku ovlivnit nedokážeme. To, zda budou ty letošní Vánoce 2017 zahalené do bílé sněhové pokrývky má v rukou paní příroda… Co však ovlivnit můžeme je barva vánoční výzdoby. A stejně tak, jako módním trendům podléhá například oblečení, tak určují světoví designéři pro každý rok TOP vánoční barvu. A ideální barva Vánoc 2017 je právě sněhově bílá.

Někdo rád sleduje novinky a přizpůsobuje vánoční výzdobu aktuálním trendům. Jiný zůstává spíše konzervativní, barvu a styl vánoční výzdoby a dekorací nerad mění. Pokud jste ti, kdo vyznává modernu, pak vězte, že ta pravá barva Vánoc 2017 je sněhově ledově bílá. Bílá barva je ale natolik univerzální a dá se skvěle kombinovat, takže i ti konzervativnější mohou letos do těch svých Vánoc přimíchat kapku trendů a výzdobu a stromeček šmrncnout bílými doplňky.

Myslíte, že stromeček v bílé nebude vypadat dobře? Posuďte sami, jak úžasně vypadá. Foto: worldmarket.com

Bílá je barva Vánoc 2017

Za okny sice může být blátivo, ale v domácnostech by podle světových vánočních trendů měla panovat bílá barva. Pokud chcete být opravdu IN, pak ji pro letošek doplňte světle fialovou. Chybu neuděláte ani pokud jí protipól bude dělat pistáciově nebo mátově zelená.

V poslední době je obecně velmi oblíbený skandinávský a minimalistický styl. Ten má rád jednoduché přírodní materiály a i k těm se bílá skvěle hodí. Může se objevit jak ve výzdobě stromečku, ale i u ostatních dekorací – svícnů, adventního věnce, svátečního prostírání na stole.

Pokud jako doplňkové použijete přírodní materiály, pak zvládnete vánoční výzdobu pořídit za pár korun. Základ pořídíte v obchodě a zbytek jednoduše nasbíráte při procházce do lesa. S výzdobou můžete pomalu začít už nyní, první adventní neděle se blíží a tak si v tónech trendy bílá vyrobte třeba adventní věnec.

TOP barva Vánoc 2017 je bílá – lze krásně kombinovat s přírodními materiály. Foto: Pinterest.com, Kristin Lenz.

Vánoce ve skandinávském stylu nebo minimalismu

Bílá barva také nahrává vyznavačům skandinávského stylu nebo čistého minimalismu. Bílá v kombinaci s přírodními tóny a materiály – zelená, šišky, dřevo… to jsou dokonalé Vánoce ve skandinávském stylu.

Bílá barva evokuje jednoduchost a čistotu, krásně se hodí ke stylu skandinávských nebo minimalistických Vánoc. Foto: pinterest.com, Ingrid Faubla.

Potěšíme i minimalisty – bílá barva skvěle nahrává Vánocům ve stylu minimalismu. Stačí jen malý rostlý stromek a ten buď nemusíte zdobit vůbec – stačí kolem něj položit pár dekorací – svíčky, dřevěnou figurku evokující zimu a Vánoce. Nebo stromek ozdobit jemnými jednoduchými bílými ozdobami. Světýlky s LED diodami a kouzelná atmosféra Vánoc je na světě.

A jak jste na tom vy? Dáváte přednost zaběhnutým zvyklostem a dekoracím nebo jdete s dobou? Jaká bude vaše výzdoba letošních Vánoc?

I adventní věnec může být stylizovaný do netradiční bílé barvy.
There are no comments

Add yours

Kontrola *

Webové stránky používají soubory cookie k poskytování služeb. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.
TOPlist