popelavě modrá

Popelavě modrá – barva roku 2017

Znáte všechny ty kvízy a předpovědi pro následující rok – budete úspěšní, zhubnete, získáte nová přátelství… Rok ohnivého kohouta bude právě pro vás takový nebo makový. My vám prozradíme, bez ohledu na den narození, znamení nebo povolání, jaká barva bude v roce 2017 trendy – pro vás i pro všechny ostatní. Barvou roku 2017 je popelavě modrá. Právě tato barva by měla vévodit interiérům, ale i třeba vašemu šatníku.

Foto: duluxPopelavě modrou doplní jejích dalších 45 odstínů. Popelavě modrá zpomalí uspěchané tempo a vnese do vašich domovů rovnováhu. Je snadno kombinovatelná a použitelná v různých typech interiérů. Je vhodná pro všechny, kdo chtějí vnést do svého domu či bytu trochu oživení.

Foto: duluxPopelavě modrá říká: Zpomal!

Tento barevný odstín modré je velmi harmonický, svěží, navozuje pocit čistoty, elegance a klidu, zároveň je ale kreativní. Do uspěchaného života plného stresu by měla vnést klid, harmonii a tolik potřebné zvolnění životního tempa. Skvěle se doplňuje s odstíny inkoustově modré, mlhavě modré, ale i jemně růžové či červenorůžové.

Ideální interiér

Barvu roku již známe, jak však docílit toho, aby celý interiér ladil a působil harmonicky? Jednoduše zkombinujte přírodní prvky, proutí, zelené květiny s trendy barvami na zdech a doplňcích. Co sem rozhodně nepatří je přílišná zdobnost a „přeplácanost“. V dekoracích buďte spíše střídmí a praktičtí.

Foto: duluxTi odvážnější ji mohou použít ve výmalbě zdí či na tapetách, pořídit si pohovku nebo skříň v trendy popelavě modré. Ti, kdo si na výraznější proměnu netroufnou mohou odstíny modré použít v doplňcích a dekoracích.Foto: dulux
Foto: dulux

Pomocí různých barevných odstínů také můžete pohodlně i v malém bytě vytvořit různé zóny – pro práci, pro klid a odpočinek, společenskou část pro setkávání s rodinou a přáteli.

Připraveno ve spolupráci se společností DULUX.
There are no comments

Add yours

Kontrola *

Webové stránky používají soubory cookie k poskytování služeb. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.
TOPlist