vánoční světýlka

Pět super tipů, jak využít vánoční světýlka po celý rok

Vánoční světýlka vnáší do domova hřejivou a útulnou atmosféru. Tuto magickou náladu si však nemusíte užívat, jen když za okny mrzne! S trochou kreativity a inspirace je můžete využít po celý rok. Jak na to? Vyzkoušejte některé z našich nápadů a proměňte je ve stálici mezi interiérovými dekoracemi.

  1. Projasněte své vzpomínky

Vyndejte fotografie z alba a vytvořte si improvizovanou nástěnku. Sundejte ze stěny obrazy a natlučené hřebíčky použijte jako úchytky světelného řetězu. Pomocí malých kolíčků pak připněte fotky, papírové dekorace či aktuální PFka. Takové aranžmá rozšiřuje vyjádření „teplo domova“ o nový rozměr.

  1. Foto: westwing.czOriginální umělecké dílo

Proměňte se v mistra a kreslete světlem. Budete k tomu potřebovat jen vánoční světýlka, nůžky a bílé plátno. Jak na to? Na zadní straně plátna vytvořte obraz, který rozzáří váš interiér a dodá mu ten správný šmrnc. V plátně udělejte nůžkami dírky a světýlka jimi protáhněte. Můžete načrtnout prakticky cokoli – hvězdu, jméno nebo obrys země, kam se už dlouho toužíte podívat.

  1. Foto: westwing.czTrendy lampa

Tlumené světlo Vánoc nemusí nutně skončit jen na stromečku. Existuje spousta dalších míst, která si s jejich pomocí můžete doma rozsvítit. Oviňte světelný řetěz například okolo vázy a zadívejte se do světelné krásy.

Westwing tip: Úchvatnou podívanou vám poskytnou také světla daná do lahve od vína.

Foto: westwing.cz

  1. Vzhůru do říše snů

Bojí se vaše děti po tmě? Usínání pro ně bude mnohem příjemnější, když jim ze světýlek vytvoříte originální bludičku. Vykouzlit na stěně obláček, autíčko nebo jiný tvar, který děti milují, zvládnete jistě raz dva.

  1. Foto: westwing.czV záři reflektorů

Zrcadlo, zrcadlo, pověs, kdo je v zemi zdejší… Omotejte vánoční světýlka kolem rámu zrcadla a rázem si budete připadat jako nejzářivější hollywoodská hvězda. Další výhoda – během líčení jistě oceníte přídatné světlo.

logo-westwing

 

 

Více inspirace naleznete na www.westwing.cz.
There is 1 comment

Add yours
  1. Světla jako hvězdičky

    Nápad s těmi osvětlenými fotkami na stěně se mi líbí. Doma máme v dětské herně na stropě pár vánočních světýlek, vypadá to jako hvězdičky a dětem se to moc líbí.


Post a new comment

Kontrola *

Webové stránky používají soubory cookie k poskytování služeb. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.
TOPlist