zdobení vánočního stromečku

Jak na zdobení vánočního stromečku?

Každý rok řešíme ty stejné otázky: Jak barevně ozdobit náš vánoční stromeček? Bude stejný jak loni, nebo nakoupíme ozdoby v nových barvách, abychom neměli stereotypní Vánoce? Jaké barvy se k sobě na vánočním stromečku hodí? Právě zde se dozvíte, jaké barvy spolu můžete použít, a jaké další možnosti kromě klasických ozdobných koulí na stromečky jsou k dostání.

Růžovo – zlato – bílý vánoční stromeček

Barevná kombinace, která bude lákat spíše ženy, než muže, každopádně jsou to jedny z nejvíce trendy barev tohoto i příštího roku. V případě, že se rozhodnete pro umělý stromeček a koupíte si ten v barvě bílé, budou se na něj pudrově růžové ozdobné vánoční koule a zlatý řetěz a mašle skvěle hodit. V případě živého, zeleného vánočního stromku bude dobře vypadat kombinace růžového řetězu či stuhy, bílých světýlek a zlatých vánočních koulí.

Čistě dámský stromeček, který bude jak z růžového snu.

Jen trocha červené

Žijeme v době, kdy je moderní minimalismus a střídmost, a jestli se právě toho chcete držet v případě zdobení, zvolte na svůj stromeček jen jednu výraznější barvu. Můžete buď zkusit ozdobit stromeček bílými koulemi a červeným řetězem a světýlky, nebo koulemi červenými s dalšími bílými ozdobami.

Držte se klasiky a zvolně jednu výraznější barvu, jakou sytě červená rozhodně je.

Bílá, stříbrná, fialová – i to mohou být barvy vašich letošních Vánoc

Stejně jako můžete jemně zakomponovat barvu červenou, můžete to udělat i s fialovou. Je to barva výrazná, ale stejně navozuje atmosféru Vánoc. Krásně by pod takovýmto stromečkem vypadaly vánoční dárky v této barevné kombinaci.

Noční modř v duchu Vánoc

Nemusíte se držet je světlých odstínů, zkuste jít do tmavě modré! Tmavě modré doplňky na vánočním stromě z něj vykouzlí neutrální a nenápadný, avšak šik stromeček, na který budete ještě dlouho vzpomínat. Skvěle se k tmavě modré bude hodit zlatý řetěz a hvězda či další červené doplňky.

Nemusí to být jen koule

Už dávno neplatí, že si svůj vánoční stromeček musíte zdobit jen klasickými vánočními koulemi. V mnoha obchodech dnes koupíte ozdoby, které si pověsíte za háček na větvičku stejným způsobem, jako se to dělá u klasických koulí. Pořídíte vše od plastových a skleněných kaktusů, jednorožců, knih, dárků, ptáčků, dinosaurů, andělů, Santa Clausů, dárků, sněhových vloček, pejsků po kočičky a podobně. Dále také koupíte průhledné koule naplněné vším od světýlek po třpytky.

Foto: Starsuniteeurope.eu

Už dávno na vánočním stromku nepanují jen koule. Dnes koupíte všechny různé druhy ozdob, od andílků po králíky.

Řetězy, světýlka, mašličky

Samozřejmě, že můžete být střídmí a vynecháte vše v nadpisu vyjmenované, ale co by to bylo za stromeček, který by nesvítil? Světýlka v nejrůznějších barvách, délkách a stylech koupíte na každém rohu. Velkým hitem letošních vánoc budou led světelné řetězy, kdy jsou jednotlivá světýlka umístěna velmi blízko sebe, takže je vánoční stromeček velmi výrazně osvětlen. Tato novinka na trhu není ničím drahým, takové řetězy pořídíte od 80 Kč.

Nebojte se být originální a nekonvenční a ozdobte svůj vánoční stromeček v barvách, jako je modrá či růžová. Určitě neprohloupíte!
There are no comments

Add yours

Kontrola *

Webové stránky používají soubory cookie k poskytování služeb. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.
TOPlist