vánoční osvětlení

Vánoční LED osvětlení do interiéru

Bez blikajících světýlek si už asi nikdo z nás nedokáže představit vánoční atmosféru. Hořící svíčky na stromečku postupem času vystřídaly malé elektrické žárovky a v poslední době je stále populárnější vánoční LED osvětlení. Svítící řetězy na stromeček jsou samozřejmě různobarevné, ale především mají minimální spotřebu energie, nezahřívají se, a když se některá ze žároviček poničí, nemusíte ji vyměňovat. Ty zbylé prostě svítí vesele dál.

Foto: TCHIBO

Řetěz s LED diodami se nepřehřívá, takže s ním můžete bez obav ozdobit i vánoční stůl.

Co je to vlastně LED?

Jedná se o moderní technologii, kdy zkratka LED znamená Light Emiting Diode. Mohli bychom to přeložit, že jde o diodu, která vyzařuje světlo. Jejím použitím ušetříte oproti klasickým žárovkám až dvě třetiny elektrické energie. Navíc jsou k dostání i dekorace, které ani nemusíte připojovat do zásuvky, protože jim ke svícení stačí pouhá baterie. A co je důležité, tyto diody mají velmi dlouhou životnost, takže odpadá neustále shánění náhradních žároviček.

Foto: OBI

Kromě řetězů na stromeček vánoční  LED osvětlení může ozdobit byt – okna, stůl nebo třeba adventní věnec a navodit tu pravou kouzelnou atmosféru.

Do oken i na stromeček patří vánoční LED osvětlení

Nabídka svítících vánočních dekorací s diodami LED je skutečně bohatá. Kromě klasických vánočních řetězů si můžete svůj byt ozdobit figurkami andělů, sněhuláků nebo zvířátek. K dostání jsou také svíticí stromečky, různé umělé větve ozdobené rampouchy či vločkami, komety a vánoční hvězdy. Nechybějí ani rozličné typy svícnů či samotných svíček, do nichž stačí dát obyčejná baterie. Do oken můžete dokonce naistalovat LED osvětlení, které připomíná padající sníh.

V posledních letech se stalo módním zdobit nejen interiér, ale i zahradu, terasu nebo balkón vánočními LED světýlky. Pokud si chcete pořídit světelné dekorace do exteriéru, je nutné pořídit takový typ světýlek, který je určený pro venkovní použití.

Prosvětlete i ty vaše vánoce světýlky a světelnými ozdobami. Budou zářit stejně jako oči vašich dětí u rozsvíceného stromečku.
There are 2 comments

Add yours
    • Radka Svoboda

      K letošním trendům (Vánoce 2018) bude patřit rozhodně také LED projekce – jedná se o velice zajímavou a neokoukanou alternativu.


Post a new comment

Kontrola *

Webové stránky používají soubory cookie k poskytování služeb. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.
TOPlist