vánoční osvětlení

Vánoční LED osvětlení do interiéru

Bez blikajících světýlek si už asi nikdo z nás nedokáže představit vánoční atmosféru. Hořící svíčky na stromečku postupem času vystřídaly malé elektrické žárovky a v poslední době jsou stále populárnější řetězy s diodami LED. Jsou samozřejmě různobarevné, ale především mají minimální spotřebu energie, nezahřívají se, a když se některá z nich poničí, nemusíte ji vyměňovat. Ty zbylé prostě svítí vesele dál.

Foto: TCHIBO

Řetěz s LED diodami se nepřehřívá, takže s ním můžete bez obav ozdobit i vánoční stůl.

Co je to vlastně LED?

Jedná se o moderní technologii, kdy zkratka LED znamená Light Emiting Diode. Mohli bychom to přeložit, že jde o diodu, která vyzařuje světlo. Jejím použitím ušetříte oproti klasickým žárovkám až dvě třetiny elektrické energie. Navíc jsou k dostání i dekorace, které ani nemusíte připojovat do zásuvky, protože jim ke svícení stačí pouhá baterie. A co je důležité, tyto diody mají velmi dlouhou životnost, takže odpadá neustále shánění náhradních žároviček.

Foto: OBI

Kromě řetězů na stromeček si s osvětlením LED můžete ozdobit byt i hvězdami či svíčkami.

Na stromeček i do oken

Nabídka svíticích vánočních dekorací s diodami LED je skutečně bohatá. Kromě klasických vánočních řetězů si můžete svůj byt ozdobit figurkami andělů, sněhuláků nebo zvířátek. K dostání jsou také svíticí stromečky, různé umělé větve ozdobené rampouchy či vločkami, komety a vánoční hvězdy. Nechybějí ani rozličné typy svícnů či samotných svíček, do nichž stačí dát obyčejná baterie. Do oken můžete dokonce naistalovat LED osvětlení, které připomíná padající sníh.There is 1 comment

VSTUP DO DISKUZE

Nový komentář

Webové stránky používají soubory cookie k poskytování služeb. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.
TOPlist