1_ve-svem-zivlu_westwing-cz

Ve svém živlu: interiér podle zvěrokruhu

Čtyři živly a dvanáct znamení zvěrokruhu. Přesvědčte se, jaký styl máte vepsaný ve hvězdách!

Každému ze znamení zvěrokruhu je kromě určitých charakteristických vlastností připisován také jeden ze čtyř živlů – voda, země, oheň či vzduch, který koresponduje s temperamentem svých nositelů. Jaký styl se hodí k vašemu znaku? V jakém interiéru se cítíte jako ve svém živlu? V následujících řádcích se dočtete, jaké aranžmá bude nejlépe odrážet vaši osobnost.

Oheň: boho

Zřejmě neexistuje styl, který by se k beranům, lvům a střelcům hodil lépe než plamenný styl boho. Tento styl spojuje lásku k dalekým krajům a k cestování, vzdává hold tvořivosti, svobodomyslnosti a bohémskému životu. Světlé, veselé barvy, inovativní designérská řešení, barevné tkaniny a pestrá paleta vlivů – vše to potěší každého, jehož živlem je oheň.

2_ve-svem-zivlu_westwing-cz

Vzduch: scandi

Blížencům, váhám a vodnářům je společná vrozená touha po nových zážitcích a zkušenostech. Proto si zpravidla své příbytky zařizují tak, aby v nich mohli snadno provádět nejrůznější změny. Světlé barvy, přímé linie a čisté formy skandinávského stylu v nich probouzejí kreativitu a skýtají jim ideální základ pro experimentování. Kombinace starého dřevěného nábytku a moderních grafik, hrubého kamenného povrchu a hladkého chladivého kovu – fantazii se meze nekladou!

3_ve-svem-zivlu_westwing-cz

Země: eko

Jste-li narozeni ve znamení býka, panny či kozoroha, je vaším živlem země – jistojistě nepodléháte módním tlakům a nešílíte za designérskými doplňky. Máte rádi řešení, která jsou přívětivá jak k vaší peněžence, tak k životnímu prostředí? Milovníci eko stylu se již naštěstí nemusejí uchylovat ke kompromisům: starost o životní prostředí jde ruku v ruce s designem a ekologie s ergonomií. Moderní eko nábytek a další vybavení z těch nejkvalitnějších materiálů zaujme každého milovníka přírody a inspirativních interiérů.

4_ve-svem-zivlu_westwing-cz

Voda: námořnický styl

K citlivým a tajemným jedincům, jakými jsou ryby, raci a štíři, se hodí bílá, béžová, odstíny šedé a modré. Jejich bydlení by mělo být jemné a půvabné – právě jako námořnický styl umně spojující staré s novým. Osoby náležející k vodním znamením mají v oblibě ratanová či proutěná křesla a dřevěné stoly, dále magické průhledné doplňky, pastelové dekorace a zrcadla. Výsledek? Elegantní a zároveň útulné prostředí s poněkud snovou atmosférou.

logo-westwing

 

Více inspirace naleznete na www.westwing.cz.
There are no comments

Add yours

Kontrola *

Webové stránky používají soubory cookie k poskytování služeb. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.
TOPlist