1_westwing-toaletni-stolek-v-boho-stylu

Toaletní stolek ve 3 stylech

Postrádáte doma místo vyhrazené jen vám a vaší kosmetice? Malé království, ve kterém byste měla dostatek času na sebe a svůj zevnějšek, kde byste se mohla nerušeně upravovat a měla všechno na dosah ruky? Proměňte sen ve skutečnost a pořiďte si toaletní stolek. Závěrečný styling mu dodá ten pravý šmrnc a možná odhalí o vaší osobnosti víc, než si myslíte. Poznáte se v některém z našich popisů?

Božský a chic: Toaletní stolek v boho stylu

Přírodní materiály, živé barvy, rozmanité vzory a přesto harmonický výsledek. Boho styl neváhá zkombinovat geometrický vzor na koberci s květinovými potisky a vše doplnit bláznivou měděnou židlí. Neutuchající atmosféra svobody a volnosti zkrátka dýchá z každého kousku. Hravost celého stylu skvěle podtrhnou etno doplňky, jež okoření vzhled exotickými dálkami a přidají na rafinovanosti. Nelámete si hlavu nad tím, jestli k sobě jednotlivé kousky ladí, a váš život je trochu „messy“? V tom případě budete boho milovat!

2_westwing-toaletni-stolek-na-make-up

Minimalismus žije: Toaletní stolek v duchu Black&White

Jste ambiciózní a pragmatická? Pak si zamilujete klasickou kombinaci černé a bílé! Nebojte se nudy. Minimalistický styl prošel v posledním desetiletí přerodem, zdaleka už není tak přísně strohý a nekompromisní jako kdysi. Jeho přímé a čisté linie můžete bez obav rozbít oblými prvky a doplnit o polštáře či originální obrázky. Vyhýbejte se však nadbytečným ozdobám a pestrým barvám. Jednoduché doplňky ze dřeva či měděné akcenty odvedou v tomto případě skvělou službu a nenaruší tolik stylovou celistvost. Elegantní a sofistikované, přesně jako majitelka tohoto kosmetického stolku.

3_westwing-toaletni-stolek-v-romantickem-stylu

Něco pro snílky: Toaletní stolek v romantickém glamour stylu

Za tímto stolkem na make-up se budete cítit jako opravdová princezna. Co by mohlo vyjádřit vaši romantickou duši více než světlé tóny a jemné pastelové barvy? Přidejte doplňky v podobě lampy a polštářů a začněte si užívat váš malý kousek ráje plnými doušky. Pokud chcete celý vzhled ještě trochu zjemnit, přidejte krajky a svíčky. Chcete-li sentimentu naopak ubrat, doplňte kompozici o porcelán a ozdoby se zlatými akcenty.

Zdroj: www.westwing.cz.

 
There are no comments

Add yours

Kontrola *

Webové stránky používají soubory cookie k poskytování služeb. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.
TOPlist