kavovar

Výběr myčky, kávovaru nebo vysavače? Není problém

Jednou za čas prostě přijde chvíle, kdy se vám rozbije nějaký domácí spotřebič, ať už malý jako fén nebo velký jako myčka. Mnohé z nás v tuto chvíli polije hrůza při představě toho, co následuje: Sledování e-shopů; porovnávání cen; porovnávání funkcí; chození po obchodech… A mnoho dalšího. A výsledek bude takový, že si stejně nebudete jisti, zda jste sami vybrali správně, anebo zda vám prodavač neprodal pouze tu nejdražší možnou variantu.

Při výběru nové pračky, myčky nebi kávovaru nám spoustu času a energie ušetří nezávislé recenze a testy spotřebičů.

Při výběru nové pračky, myčky nebo kávovaru nám spoustu času a energie ušetří nezávislé recenze a testy spotřebičů.

Recenze, které opravdu pomůžou

Všechna tato trápení pomáhá řešit nový projekt Arecenze. Když se podíváte na jakoukoliv recenzi, uvidíte přehledně zpracované tabulky, které obsahují všechny důležité aspekty výběru daného spotřebiče. Recenze se věnuje i technickým detailům a porovná jednotlivé TOP produkty, které dnešní trh nabízí. Za každou recenzí najdete hodiny testování a porovnávání, zjišťování a počítání, kterých jste vy ušetřeni!

V současné době nabízí portál testy spotřebičů, mezi které patří například test automatických kávovarů, vysavače nebo myčky. Uznejte, že každý z těchto spotřebičů vlastní téměř každá rodina. Co se kávovaru týče, může jít o nápaditý vánoční dárek vašim blízkým a přátelům. Nemusíte se však obracet na žádné elektro obchody nebo televizní reklamy, jednoduše vyberte ten správný z pohodlí domova.

Pomocníci v domácnosti

testu vysavačů najdete obyčejné i propracované a je jen na vás, jak často vysáváte a k čemu jej potřebujete. Každý máme jiné nároky a finanční rezervy, proto je zde zmíněno několik modelů různých značek, funkcí i cenových kategorií. Stejně tak je to u testu myček nádobí, jejíž výběr se odvíjí od potřeb a možností každé rodiny. Na to tvůrci recenzí myslí, proto nezapomněli uvést jak modely přesahující dvacet tisíc, tak model, který je téměř čtyřikrát levnější než ten nejdražší.
There are 4 comments

Add yours
 1. Dana Dangová

  Pěkný článek, ARecenze, na které v něm odkazujete, hojně využívám, někdy se v nich dají najít poměrně zajímavé informace a pomáhají s výběrem 🙂 Jen bych tedy ocenila, pokud už jde o kávovary (který budu v brzké době, řekla bych, kupovat nový), aby nebyly recenze pákových, kapslových a automatických zvlášť, ale aby byl vytvořen jeden komplexní článek se vzájemným srovnáním 😉 Podle mě by to bylo docela užitečné.

 2. Sára Klerová

  Já teda vždy, když vybírám nějaký spotřebič, nebo nějakou dražší věc, tak hledám hodně po netu různé recenze a srovnání, pomáhá mi to při výberu ať už značky, nebo samotného výrobku 🙂

 3. Karel Sedláček

  ARecenze, o kterých píšete, jsou velmi šikovný portál. Ve světě spotřebičů se pohybuji poměrně často, při své práci z informací, které přináší, občas čerpám a musím říct, že jde o dobré stránky. Mají své drobné mouchy, ale jinak jsem s nimi spokojený a vřele doporučuji 🙂 Hlavně ty informace tam jsou pravdivé, žádná reklama a je to ověřitelné.

  • Petr Rychlý

   Je to přesně tak, jak píšete. Naštěstí je v dnešní době těch webu již více a většinou se dopátráte k potřebným informacím poměrně snadno. Několikrát jsem jejich služeb (rad) využil a určitě patří k tomu lepšímu, k čemu se na internetu dostanete. Takže přeji šťastný výběr. 🙂


Post a new comment

Kontrola *

Webové stránky používají soubory cookie k poskytování služeb. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.
TOPlist