venkovní LED osvětlení

Vánoční LED osvětlení v exteriéru

Asi přemýšlíte, čím ještě vylepšit vánoční výzdobu svých obývacích pokojů, aby sváteční atmosféra byla prostě dokonalá. Vždyť blikající světýlka v oknech jsou pro kolemjdoucí znamením, že si užíváte klidu a pohody. Proč byste ale nemohli na Vánoce rozzářit celý svůj dům a zahradu? Díky řetězům vybaveným diodami LED to bude pro vás vysloveně hračka.

Vyhoďte nepraktické žárovky

Možná jste už kdysi zkoušeli pověsit na štít svého domu pár řetězů, a pak jste se nekonečně dlouho potýkali s tím, aby se vám je povedlo připojit do zásuvky. Jenže párkrát zafoukal vítr nebo napadl sníh, pár žároviček prasklo a rázem bylo po svítící nádheře. Asi jste napříště kapitulovali a zprovoznění venkovních dekorací jste nejspíš vzdali. Teď už se toho bát nemusíte. Pořiďte si LED osvětlení s LED diodami.

Foto: led-zahrada.cz

Ozdobit můžete třeba i holé větve listnatého stromu.

Svítí v mrazu i ve větru

Spotřeba elektrické energie bude minimální, takže přestože bude váš dům nádherně svítit celý adventní čas, nijak výrazně tím nezatížíte svou peněženku. Přívodní elektrické kabely jsou dostatečně dlouhé, takže nemusíte pořizovat žádné prodlužovačky. Některým z nich postačí ke svícení pouze baterie, takže s nimi můžete ozdobit například strom uprostřed zahrady. Samotné řetězy měří i více než deset metrů a bez problémů vystačí třeba na osvětlení domovního štítu nebo přístupové cesty. Navíc můžete vybírat z různých barevných kombinací. Důležité však je, aby světelné řetězy byly určeny pro venkovní použití a krytí (IP) uvedené na štítku bylo třídy 44. Tzn. že výrobek je opatřený ochranou proti kontaktu s drátem nebo kovovým nástrojem, a že je odolný proti vodě.

Foto: led-zahrada.cz

Všechny LED žárovky mají dlouhou životnost.

Popusťte uzdu své fantazii

Při zdobení domu či zahrady můžete se světelnými řetězy či hadicemi doslova čarovat a upevnit je tak, aby znázorňovaly nějaký motiv, jako např. hvězdu nebo vánoční strom. Připadá-li vám to příliš složité, a přesto toužíte po výraznější dekoraci, než jsou jen pravidelné linie světýlek, můžete si pořídit třeba svíticího sněhuláka, stromeček, kometu nebo hvězdu. K dostání je ale třeba i LED osvětlení ve tvaru labutě či sobů či saní.
There are no comments

Add yours

Kontrola *

Webové stránky používají soubory cookie k poskytování služeb. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.
TOPlist