sněhové frézy Honda

Sněhové frézy zajistí, že úklid sněhu nebude katastrofa

Myslíte si, že pořízení sněhové frézy je zbytečnost? Mnozí si to myslí. Ti chytřejší s jejím pořízením rozhodně nečekají až do první sněhové nadílky. Sněhová fréza zvládne odklidit sníh až dvacetkrát rychleji než vaše ruce vybavené hrablem a lopatou. S čerstvým prašanem na cestě a chodníku, ale i s ledovými krupičkami a sněhovými zmrazky si sněhové frézy Honda poradí levou zadní.

Pohled na zasněženou krajinu je sice krásný, ale pokud potřebujete rychle odstranit sněhovou nadílku z chodníku, příjezdové cesty, výjezdu z garáže nebo parkoviště, pak na zasněženou romantiku moc času zdánlivě není. Tedy pokud budete sníh odklízet ručně. Se sněžnou frézou vám zbyde dostatek času i energie, abyste se dostali včas do práce, měli po návratu kde zaparkovat, a ještě vám zbyl čas na procházku vstříc zimní krajině. Tam si závějí užívat chcete – kolem domu ne!

Účinným pomocníkem při odklízení sněhu jsou sněhové frézy

Pokrok a doba jdou mílovými kroky kupředu. Do práce byste také nejeli koňským povozem nebo na kole značky kostitřas. Zahradu také nesečete kosou a srpem. Tak proč uklízet sníh namáhavě lopatou, hrablem a smetákem? Je to fyzicky velmi náročné, zabere to spoustu času, a navíc je to velmi neekonomické.

Úvaha o pořízení sněhové frézy je zcela na místě. Spoléhat se na mírnou zimu bez sněhu, bychom rozhodně nedoporučovali a otálet s výběrem a koupí sněžné frézy až do doby, kdy se z nebe spustí první vločky, by se vám také nemuselo vyplatit.

Foto: hondastroje.cz

Kolové frézy Honda patří do rodiny malých fréz. Jsou určený majitelům rodinných domů pro odklízení slabší vrstvy sněhu. Bez problémů se dostanou i do úzkých a hůře přístupných míst.

Jak na výběr sněhové frézy?

Při výběru frézy je nutné si dát pozor na nekvalitní a neoriginální stroje, stejně tak jako na neznačkové prodejce. Ty vám sice mohou zboží vychválit a pomalu vám vnutit i to co nechcete. Znáte to sami, necháte se utáhnout „na vařené nudli“, a zakoupený stroj je pak pro zlost než pro užitek. O zárukách a odborném servisu většinou nemůže být ani řeč.

Neznačkové a nekvalitní stroje – a neplatí to jen o frézách – už po prvním použití zpravidla vykazují známky nekvalitního zpracování, použitý materiál je laciný a nic nevydrží, motor je hlučný, netáhne a splodiny? Přes černý dým není vidět, o zápachu nemluvě… A odklízení sněhu se rovná spíše jeho prohrnování těžkou frézou než avizované jednoduché a snadné odklízení. Frézou se sníh neprohrnuje, na to je opravdu zmiňované hrablo, fréza má sníh odklízet!

Foto: hondastroje.cz

Pásové frézy Honda jsou určeny pro profesionály. Snadno si poradí s úklidem větší sněhové nadílky v horských oblastech. Nehrozí prokluzování kol a mají nastavitelnou výšku odebíraného sněhu. Zvládnou odklidit i těžký a mokrý sníh.

Při nákupu je proto vždy dobré navštívit autorizovaného prodejce, nechat si stroj předvést, v rámci prodejních možností si frézu v reálu „osahat“. Prodejce by měl být schopen vám odpovědět na všechny vaše otázky a umět poradit s výběrem takové sněhové frézy, která je vhodná právě pro vás. Jiné požadavky budou kladeny na frézu, která bude odklízet sníh kolem rodinného domu. Výkonnější stroj pak bude požadovat majitel horského penzionu. To vše musí umět prodejce vyhodnotit a pomoci vám nalézt ideální volbu a řešení. Podstatné jsou také poskytované záruky, servis a samozřejmě budete také zohledňovat cenu. To vše naleznete u autorizovaných prodejců Honda.

Foto: hondastroje.cz

Hybridní sněhové frézy, tak to je lahůdka pro profíky. Pod kapotou se jim ukrývá kombinace spalovacího motoru a elektromotoru. Na úklid prašanu v nedělním ránu vám postačí tichý, ekologický elektromotor. Spalovací motor zapnete až v momentě, kdy potřebuje odfrézovat zmrzlý a těžký sníh.

Proč sněhové frézy HONDA?

Sněhové frézy Honda jsou poháněné legendárními motory Honda. Ty jsou zárukou kvality a spolehlivosti. Jsou špičkové nejen po technické stránce, ale vyznačují se i svým kladným přístupem k ekologii. Sněhové frézy, a je jedno zda se jedná o frézy pro běžné nebo profesionální použití, jsou promýšleny a konstruovány do posledního detailu tak, aby vyhovovaly svým uživatelům. Aby bez problémů zvládly i ty nejnáročnější podmínky.

Sněhová fréza Honda je pomocník do nepohody, který vás nenechá „zapadnout“.
There are no comments

Add yours

Kontrola *

Webové stránky používají soubory cookie k poskytování služeb. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.
TOPlist