31902_Honda Location HSS1380A ETD 1495_preview

Sněhové frézy

Co dělat, když se zima nechce vzdát a sníh nám komplikuje každodenní život? Krajina pokrytá vrstvou sněhu má sice své kouzlo, ale jak rychle a spolehlivě odstranit sníh z chodníků, komunikací, parkovacích míst, výjezdů z garáží a dvorků? A úklid sněhu ručně a hrabadlem vás zrovna neláká? Jednoduchým a efektivní řešením jsou sněhové frézy.

Jak vybrat tu správnou sněhovou frézu?

Při výběru je třeba sledovat technickou stránku, kvalitu, nabízený servis a v neposlední řadě cenu. Sněhová fréza musí splňovat specifické požadavky a nároky majitele.  Lídrem na trhu jsou v tomto směru sněhové frézy Honda. Konstruktéři totiž využili všechny znalosti a zkušenosti z vývoje automobilů. A představují tedy technicky spolehlivé a kvalitní stroje.

Foto: hondastroje.czFoto: hondastroje.czProfesionální stroje v domácích podmínkách

Je pryč doba, kdy sněhové frézy byly určeny spíše pro profesionální využití.

Díky pořádné nadílce sněhu nemůžete vyjet z garáže? Nebo je problém se vůbec ke garáži dostat? Potřebujete okamžité řešení? Kolové hobby sněhové frézy jsou stvořeny právě pro domácí použití. Uklidí a vymetou chodník a díky elastickým břitům nemusíte mít strach, že si poškodíte dlažbu. Tento typ sněhové frézy si poradí s vrstvou sněhu do 30 cm. Honda pak klade důraz především na kvalitu, snadnou manipulaci a intuitivní ovládaní, a proto když kupujete sněhovou frézu Honda, kupujete spolehlivý stroj prakticky na celý život.

Foto: hondastroje.cz

V horských oblastech potom pomohou frézy pásové. Jedná se už o profi frézy, které jsou určeny obcím, ale i majitelům penzionů a hotelů. Tento typ je tedy spíše pro náročnější uživatele, kteří musí zvládnout velké přívaly sněhu, často mokrého a těžkého.

V obou případech však platí určité zásady Hondy, a to jednoznačná spolehlivost, kvalita a důraz na maximální výkon v těch nejnáročnějších podmínkách.
There are no comments

Add yours

Kontrola *

Webové stránky používají soubory cookie k poskytování služeb. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.
TOPlist