HRG 466 SKEP

Sběr posečené trávy, nebo mulčování? Vyřešili jsme to tlačítkem!

Letos přichází HONDA se žhavou novinkou v benzínových sekačkách s pojezdem. Inovativní a jedinečnou úpravou nejprodávanějšího modelu sekačky HRG 466 SK z ní udělala naprostou špičku! Všichni řešíme, co s posekanou trávou – mulčovat, nebo posbírat do sběrného koše? Mnohdy členitý terén zahrady vyžaduje chvíli to, a chvíli ono řešení. A zde právě přichází na řadu super vychytávka! Integrované mulčování, které lze během sečení libovolně dle potřeby tlačítkem buď vypnout nebo zapnout (ON/OFF mulching).

Honda HRG 466 SKEP

Mulčuj, nebo sbírej posekanou trávu jen přepnutím tlačítka, to je HONDA HRG 466 SKEP

Benzínová sekačka z řady HRG s typovým označením HONDA HRG 466 SKEP, patří do rodiny sekaček, které získaly přezdívku ÍZY. Označení vychází z anglického „easy“, což znamená snadný. A právě takové tyto sekačky jsou. Žádné zbytečnosti, žádné složitosti, žádné nesmyslné páčky a táhla. Prostě jen nastartuj a sekej, sbírej, nebo mulčuj!

Mulčování, nebo sběr posečené trávy byl u této sekačky vytuněn, zefektivněn a maximálně zjednodušen integrovaným mulčováním a instalací ovládacího tlačítka – to během sečení mulčování buď zapne nebo vypne. Nic víc, nic míň, ale s dokonalým efektem a praktickým využitím.

Stačí pouze tlačítkem přepnout klapku z pozice otevřeno (sečení do koše) do pozice uzavřeno (mulčování posečené trávy). Není nutné sekačku vypínat, sundávat sběrný koš a vkládat mulčovací nástavec. Prostě jenom přepnete tlačítko! O dokonalé mulčování, sečení a sběr trávy se starají dva speciální nože uložené v aerodynamickém ocelovém šasí.

Honda HRG 466 SKEP je skvělý pomocník při sekání, sběru, nebo mulčování trávy.

Honda HRG 466 SKEP je skvělý pomocník při sekání, sběru, nebo mulčování trávy.

Sekačka s pojezdem Honda HRG 466 SKEP   

Tato benzínová sekačka má šíři záběru 46 cm, pro usnadnění manipulace je opatřena pojezdem. Sekačku můžete využívat ve třech režimech: sekání se sběrem, sekání bez sběru a mulčování. Tento model je vybaven integrovanou mulčovací sadou.

Díky silnému motoru sekačka zvládne i přerostlý nebo dokonce mokrý travní porost. Motor je navíc opatřen zařízením, který umožňuje velmi snadný start, který bez problémů zvládnou i ženy.

Výška sečení trávníku se nastavuje rozměrnou pákou samostatně na každé nápravě. Samozřejmostí jsou veškeré bezpečnostní prvky včetně bezpečnostní brzdy rotace žacího nože. Splňuje přísné ekologické i hlukové normy platné na území ČR.

Vysoké nároky na spolehlivost, snadná obsluha, ideální pro sečení zatravněných ploch do velikosti 1000 m2. Díky těmto vlastnostem je tato sekačka nejpopulárnější model travní benzínové sekačky HONDA.

Pořiďte si benzínovou travní sekačku s pojezdem HONDA HRG 466 SKEP za akční cenu 13.990,- Kč včetně DPH.

Pořiďte si benzínovou travní sekačku s pojezdem HONDA HRG 466 SKEP za akční cenu 13.990,- Kč včetně DPH.

Super novinka za super cenu!

To nejlepší na konec! Nyní můžete model HONDA HRG 466 SKEP pořídit za akční cenu 13.990,- Kč včetně DPH. Tato akce trvá do 30. 6. 2017 – tak neváhejte a obraťte se na autorizovaného prodejce HONDA ve svém okolí.

Více informací o výrobcích a produktech HONDA se dozvíte na www.hondastroje.cz.
There are no comments

Add yours

Kontrola *

Webové stránky používají soubory cookie k poskytování služeb. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.
TOPlist