pojezd sekačky

Ovládat pojezd sekačky nikdy nebylo snazší

Sekačky s pojezdem udělají ze sekání trávy zábavu. Posekat trávník zvládne zručný teenager i vaše manželka. Honda nyní navíc přichází s novým systémem ovládání pojezdu sekačky Select Drive. Ovládání je tak mnohem plynulejší, pohodlnější a jednodušší. Hravě ho zvládne každý!

V čem spočívá inovace pojezdu sekačky SelectDrive?

Vlajkovou lodí sekaček Honda je modelová řada HRX. Varianta s elektrickým startérem uspokojí i toho nejnáročnějšího uživatele. Tato řada je ideální pro všechny, kdo mají rádi dokonalost a přesnost. Ne vždy je však zahrada ideálně rovná a bez různých zákoutí a členitostí. Vždy je nutné měnit rytmus a rychlost sekání. Sekačka musí být obratná a snadno ovladatelná.

U společnosti Honda jsou si vědomí, že jejich zákazníci se nespokojí jen tak s lecjakou sekačkou, kterou vlastní každý „Jouda od vedle“, uvědomují si, že je stále co zlepšovat. Letos přišel na řadu plynule proměnný pojezd sekačky – SelectDrive. Změny nastaly hlavně v oblasti ergonomie. Ovládání se tak stalo mnohem pohodlnější a jednodušší.

Prémiová řada travních sekaček Honda HRX – je tak obratná, naprosto lehce a bez problémů jí plynule otočíte o 180°. Pomocí ergonomického ovládání na rukojeti ve tvaru křidélek nebo hrazdy s otočným ovladačem se ovládání rychlosti jízdy stává hračkou!
There are no comments

Add yours

Kontrola *

Webové stránky používají soubory cookie k poskytování služeb. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.
TOPlist