zahradní traktor

Výběr zahradního traktoru, i při sekání trávy se můžete cítit jako pilot F1

Zahradní traktory jsou konstruovány tak, aby jako užiteční pomocníci zvládli pomoci na zahradě celoročně. Pokud je navíc zahradní traktor poháněn profesionálním motorem HONDA budete se i při práci cítit jako skuteční profíci. Jako piloti F1, jak si ostatně vyzkoušel i náš řidič při testu, kdy ze zahradního traktoru dokázal vytáhnout rychlost neuvěřitelných 188 km/h!

Zahradní traktory samozřejmě nejsou sestrojeny na měření sil na závodním okruhu, jsou to dříči, kteří zvládnou práci za několik chlapů. Údržba trávníků – na rozlehlých zahradách, pozemcích, parcích či sportovištích jsou jen částí práce, kterou hravě zvládnou. Sečení a sběr trávy, mulčování, sběr spadaného listí. Na přání může být traktor vybaven tažným zařízením, takže zvládne přepravu prakticky jakéhokoliv nákladu.

foto: hondastroje.czKaždá sekačka poseká trávník, otázkou je, jak kvalitně, s jakou námahou a jak rychle

Pro vaši představu, travnatou plochu o rozloze 1000 m2 zvládnete posekat běžnou sekačkou se záběrem žacích nožů 46 cm asi za 2 hodiny. Sekačka s větším záběrem, tedy dejme tomu 53 centimetrů, to zvládne za 1 hodinu a 15 minut. Se zahradním traktorem stejnou práci, v pohodě, bez větší námahy a s „prstem v nose“ zvládnete za 20 minut! Navíc odpadá práce s nošením těžkého travního koše, který může vážit i přes 10 kilo.

Čím větší plocha, tím více trávy, tím větší vzdálenosti… proto je ideální volbou zahradní traktor. Větší, silnější, výkonnější zařízení trávník perfektně poseče a posečenou travní masu dokonale posbírá nebo zmulčuje.

Foto: hodnastroje.czPřednosti zahradních traktorů HONDA

 • Pořádný motor je základ – spolehlivost, výkon a čistota výfukových plynů, HONDA motory jsou tím nejlepším, co lze na trhu pořídit
 • Hydrostatický tempomat – přizpůsobí se vašemu pracovnímu tempu, jednoduše nemusíte řadit
 • Objemný sběrný koš – elektromechanické vyklápění sběrného koše, ohromně vám to usnadní práci, navíc je jeho instalace velmi snadná
 • Dokonalý žací a sběrný výkon
 • Integrovaný mulčovací systém
 • Speciální žací nože – zajistí dokonalý řez trávníku, efekt dvojitého sečení zajistí rozmělnění na menší a lehčí částečky
 • Přehledná přístrojová deska
 • Automatická světla
 • Přední ocelový nárazník
 • Litinová přední náprava
 • Pohodlná ergonomická sedačka – nebudete z ní chtít sesednout, ani váš obývací pokoj nemá tak pohodlné křeslo

To a mnoho dalších vychytávek dělají ze zahradních traktorů HONDA jedničku v péči o zahradu.

V nabídce si můžete vybrat z více než 9 druhů zahradních traktorů. Liší se šířkou záběru žacího stroje od 71 do 122 centimetrů a samozřejmě řadou zlepšení usnadňujících práci. Samozřejmostí je pak dokonalý servis, který vám společnost poskytne.
There are no comments

Add yours

Kontrola *

Webové stránky používají soubory cookie k poskytování služeb. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.
TOPlist