feng

S Feng Shui se budete cítit lépe

Znáte kouzlo Feng Shui? Je to starodávné čínské umění, které vychází z představy, že všichni jsme součástí jedné energie. Vše má svůj smysl a vlastní energii.

Je logické, že každý se v životě snaží obklopovat lidmi, které má rád, jsou mu blízcí a chce s nimi trávit společný čas. Lidi, se kterými žijeme, nebo s nimiž se přátelíme, podrobujeme celkem detailní analýze. Zajímáme se o jejich koníčky, o to jací jsou, jaké mají názory. Všichni víme, jak je úžasné strávit odpoledne s člověkem, který je jako „sluníčko“ – hned máme celý zbytek dne skvělou náladu.

Prostor ve kterém žijeme

Ale stejně jako lidé je důležitý i prostor, ve kterém trávíme čas. Zajímali jste se někdy o to, jak na vás působí váš domov či vaše kancelář? Jakou historii má za sebou váza, která vám stojí na stole? A jak vás ovlivňují barvy, s nimiž se denně setkáváte v interiéru? Jak mohou kladně či záporně ovlivnit vaši výkonnost, schopnost soustředění a duševní pohodu? Mnoho lidí si ani neuvědomuje, jak moc důležité je mít domov v harmonii a jak je důležité, aby to byl opravdu váš – nezaměnitelný – domov.

Orientální metoda Feng Shui vychází z předpokladu, že právě uspořádání našeho domova a prostor, kde jsme nejčastěji, ovlivňuje náš život stejně silně jako přítel, se kterým strávíme celý den.

Nejde o to, jestli svůj byt či dům máte zařízen podle nejmodernějších trendů. V umění Feng Shui jde o harmonii a o vytvoření či usměrnění pozitivní energie. A toho se dá dosáhnout velice jednoduše. Stačí pár drobných změn, které pomohou vytvořit tu správnou energii, negovat tu špatnou, nebo posílit nějakou oblast vašeho života jako třeba partnerství či kariéru.

Někdy pomůže vlastní intuice, ale občas je dobře obrátit se na odborníky.
There are no comments

Add yours

Kontrola *

Webové stránky používají soubory cookie k poskytování služeb. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.
TOPlist