podložka na matraci

Podložky na matrace, chrániče a toppery. V čem je rozdíl?

V zimním období se nám často stává, že v důsledku nedostatku slunečního svitu býváme unavení. Proto je pro nás víc kdy důležité, aby se nám v noci dobře spalo. Jak se ale vyznat v nabídce prodejců, kteří nabízí podložky na matrace, chrániče a toppery? 

Podložky na matrace, chrániče, toppery, čabraky, vrchní matrace. Všechny mají za úkol to stejné ─ vylepšit matraci a vašemu tělu připravit co možné nejkomfortnější podmínky pro spánek. Jisté rozdíly mezi nimi ale jsou.

K vylepšení slouží podložky na matrace

Máte pocit, že je vaše matrace nedostačující? Je příliš tvrdá, proležená nebo už má zkrátka to nejlepší za sebou? Právě tady pomůže podložka na matraci. Vaši stávající matraci vylepší, vyrovná nerovnosti, zpohodlní ji a také má své hygienické hledisko. Povlak vrchní matrace totiž můžete jednoduše doma vyprat, což s matrací jen těžko uděláte. Čabraky, jak se někdy těmto podložkám také říká, tak jednoznačně prodlužují životnost spodní matrace.

Toužíte již dlouhá léta po kvalitní matraci z paměťové pěny? Vše může vyřešit podložka na matraci z paměťové pěny, která perfektně doladí nedostatky vaší matrace.

podložka matrace

Podložka na matraci vylepší váš spánek, vyrovná nerovnosti matrace a zpohodlní ji.

Chrániče brání před poškozením

Matracové chrániče mají za úkol jediné ─ chránit vaše postelové království před okolními vlivy. Nepropustné chrániče ocení každý, kdo má doma menší děti, osoby mající problémy s inkontinencí nebo dlouhodobě upoutané na lůžko. Chránič vytváří mezi tělem a matrací bariéru, která nepropustí žádnou vlhkost. Už se tak nemusíte bát, že by vám jakákoliv tekutina prosákla a zničila matraci.

chránič matrace

Nepropustný chránič matrace ocení každý, kdo má doma malé děti, osoby trpící inkontinencí nebo lidé trvale upoutaní na lůžko.

Toppery pro dokonalou termoregulaci

Co je to topper? Jedná se o lůžkovinový doplněk, který svými vlastnostmi připomíná vrchní matrace. Rádi bychom vypíchli jednu přednost. Toppery na matrace jsou jako stvořené pro zaryté revmatiky. Skvělé termoregulační vlastnosti topperů dokážou v zimě prohřát tělo a udržovat stálou příjemnou teplotu. Teplo je regulované a pot bezpečně odváděn od těla, díky tomu vzniká tzv. suché teplo, které ocení především revmatici a ostatní lidé trpící bolestí kloubů. Nemusíte se tedy bát, že byste se v létě budili horkem.

topper na matraci

Matracový topper vám během spánku zajistí dokonalou termoregulaci.

Pěkně si to ještě na závěr shrňme.

  • Toužíte vylepšit stávající matraci tak, aby byla komfortnější? Pořiďte si podložku na matraci.
  • Potřebujete současnou matraci chránit před tekutinami všeho druhu? Sáhněte po chrániči matrací.
  • Trápí vás bolest kloubů, jste zimomřivý nebo máte již proleželou matraci? Zvolte matracový topper.

 
There is 1 comment

Add yours
  1. Matracové chrániče

    Mnoho lidí si bohužel stále plete pojmy a myslí si, že snímatelný obal/potah, ve kterém je jejich matrace, je onen matracový chránič. Dnešní matrace totiž většinou jakýsi snímatelný potah již mají. Ale kvalitní chránič je potřeba koupit zvlášť. Tereza


Post a new comment

Kontrola *

Webové stránky používají soubory cookie k poskytování služeb. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.
TOPlist