279165_1426

Matrace

Také vám ranní vstávání nedělá dobře? Otázkou je, zda se jedná pouze o oblíbené rčení „dědy Lebedy“, nebo zda se ráno skutečně probouzíte nevyspalí a rozlámaní, jako byste celou noc skládali uhlí. Pak nebude zřejmě chyba ve vás, ale v matraci, na které spíte.

Člověk stráví spánkem průměrně celou jednu třetinu svého života. Plnohodnotný a kvalitní spánek je zárukou tolik potřebné regenerace fyzických i duševních sil. To nám mohou zajistit pouze matrace z těch nejkvalitnějších materiálů, vyrobené pomocí nejmodernějších technologií. Takové jsou i matrace TROPICO!

Společnost Tropico Plus CZ působí na našem trhu již bezmála šest let a ve svém oboru je největším českým výrobcem. Svým zákazníkům nabízí 35 typů matrací v různých rozměrech, od těch standardních až po skutečně luxusní!

Matrace Tropico se od těch ostatních liší zejména použitým materiálem, speciální konstrukcí a výrobním procesem jako takovým.

Materiál matrace

Firma nabízí dva základní druhy matrací a to latexové a pružinové.

  • latexové – Jádro matrace je tvořeno latexem. Ten je odléván pod vysokým tlakem do speciálních forem. Vytváří porézní strukturu a to jak v jádru, tak i na povrchu matrace, čímž je zaručena maximální prodyšnost matrace.
  • pružinové – Pružiny mají soudečkový tvar a jsou všity do velmi pevné polyesterové textilie. Je tak zaručeno nezávislé využití každé jednotlivé pružiny, popřípadě zónových pružin. Použitý drát má garanci deseti let pro bezvadné používání.

Velmi důležitá je také potahová látka, která přichází do bezprostředního styku s lidskou pokožkou. Je příjemná na omak, pratelná při 60 – 95 °C, neobsahuje žádné toxické nebo nebezpečné látky, velmi rychle schne a je jednoduše hezká! Mnohem důležitějšími jsou však ty vlastnosti, které zajistí dobrou absorpci a odvádění potu, zabrání množení mikroorganismů způsobujících celou řadu alergií!

Konstrukce matrace

Jeden z nejpřísnějších požadavků je kladen na dostatečnou ventilaci matrace. Během spánku člověk vypotí až 500 ml potu – část je pohlcena prostěradlem část matrací. Dobré provětrávání a cirkulace vzduchu je tedy opravdu důležitá! S tímto také souvisí celá řada alergií způsobená zvýšeným výskytem alergenů v matracích. Společnost Tropico Plus proto využívá přírodní materiály bavlnu a vlnu, které jsou alergiky velmi dobře snášeny.

Pro pohodlný spánek je důležitá správná opora páteře. Matrace Tropico proto využívají zónová jádra, která zaručí přirozené uložení a zakřivení páteře.

Výrobní postup

Speciální výrobní postup je zárukou nejvyšší kvality matrací Tropico. Mimo výše uvedených vlastností je to tvarová stálost a funkční vlastnosti po celou dobu životnosti matrace.

Sladký spánek a dobrou noc.

Zdroj: www.tropico-plus.com
There are no comments

Add yours

Kontrola *

Webové stránky používají soubory cookie k poskytování služeb. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.
TOPlist