Drevena zastena

Dřevěné zástěny, plotové dílce a rohože ochrání vaše soukromí

Relaxovat na zahradě, balkónu nebo terase je po hektickém dni nebo pracovním týdnu balzám pro tělo i duši. Aby byl odpočinek dokonalý je vhodné zajistit dostatek soukromí. Nikdo nechce být rušen pohledy kolemjdoucích, omezovat se a řešit, že nás při odpočinku může kdykoliv kdokoliv vyrušit. 

Dřevěné zástěny, plotové dílce a rohože ochrání naše soukromí nejen na zahradě, ale třeba i balkónu nebo na terase. Důležité je, aby mimo ochrany před nechtěnými pohledy plnily i estetickou funkci. Stávají se totiž nedílnou součástí místa našeho odpočinku. Velmi oblíbené jsou dřevěné zástěny. Díky jednotlivým plotovým dílcům lze rychle a efektivně vytvořit příjemné, nechtěnými pohledy nerušené, zákoutí. Můžete zvolit variantu přenosnou nebo pevně ukotvenou.

Dřevěné plotové zástěny

Dřevo na zahradu prostě patří. Snadno splyne se zahradou a okolní přírodou. Vybírat je možné z široké škály vzorů i odstínů. Můžete zvolit lamely, laťky nebo mříže. Požadovaný odstín může mít prodejce v nabídce nebo ho jednoduše docílíte nátěrem odpovídající lazurou nebo lakem. Výhodou je také možnost sestavení libovolně dlouhé a členité zástěny. Zástěna může zároveň sloužit jako opora pro popínavé rostliny. Jistým mínusem může být nutnost pravidelné péče. Díky správnému ošetření však výrazně dřevěné zástěně prodloužíte životnost.

Foto: HORNBACHJak docílit soukromí na balkóně? 

Pro vytvoření soukromí na balkóně se ideálně hodí látkové zástěny. Ty představují levné, rychlé a estetické řešení.

Také rákosové nebo bambusové rohože jsou dobrou volbou. Hodí se na zábradlí, balkóny nebo plotové pletivo. Zaručí soukromí a klid a také představují ochranu proti větru.ZATÍM NEBYL VLOŽEN ŽÁDNÝ KOMENTÁŘ, BUĎTE PRVNÍ.

VSTUP DO DISKUZE

Kontrola *

Webové stránky používají soubory cookie k poskytování služeb. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.
TOPlist