Flora Olomouc 2024

Vstupte do světa květin: Pozvánka na výstavu Flora Olomouc 2024

Připravte se na nevídanou show, kde se setkává mysteriózní vesmír s květinovou krásou. Flora Olomouc 2024 představuje „Galaxii květin“ – revoluční expozici spojující futuristický koncept s uměleckou kreativitou. Tento květinový svátek se uskuteční od 25. do 28. dubna 2024 a slibuje pestrý doprovodný program pro celou rodinu.

Galaxie květin: Místo, kde se květiny setkávají s kosmem – to je Flora Olomouc 2024

Nenechejte si ujít jedinečnou výstavu „Galaxie Květin“, která propojí květinovou estetiku s mysteriózním kosmickým prostředím. Pod vedením floristy Jana Milty se návštěvníci promění ve vesmírné cestovatele, objevující nové dimenze květinové krásy. Tato hlavní expozice bude k vidění v pavilonu A, přičemž její kreativní design slibuje nezapomenutelné zážitky pro všechny věkové kategorie.

Program plný květinových zážitků

Kromě unikátní expozice nabídne Flora Olomouc 2024 bohatý doprovodný program včetně floristických soutěží, workshopů, hudebních vystoupení a aktivit pro děti. Od floristické show po odborné přednášky – inspiraci zde najdete na každém kroku. Sobota přinese floristickou show Zdeňka Kupilíka a neděle přivítá Kláru Franc Vavříkovou, vícekrát oceněnou mistryni ČR ve floristice.

Flora Olomouc 2024

Pozvánka na výstavu Flora Olomouc 2024

Proč navštívit Floru Olomouc 2024?

Zaostřeno na květiny –  můžete se nechat nejen unést květinovým uměním – barvami, tvary a omamnými vůněmi. Navštivte, ale i praktické zahradnické trhy, kde můžete nakoupit vše od rostlin po zahradnické potřeby. Ať už jste odborník nebo jen milovník květin, Flora Olomouc přináší inspiraci a radost ze zeleně pro každého.

Pro rodiny a přátele – Flora Olomouc je ideálním místem pro rodinný výlet. Díky širokému spektru aktivit, odpočinkových zón a občerstvení je zaručeno, že každý návštěvník si zde přijde na své. Zúčastněte se této oslavy přírodní krásy a nechte se inspirovat nejenom květinami, ale i uměleckými a vzdělávacími programy.

Přijďte a buďte součástí „Galaxie květin“ na každoroční oslavě květin Flora Olomouc 2024. Magie květin se zde letos snoubí s nekonečnem vesmíru. Tento květinový festival slibuje nezapomenutelné zážitky pro celou rodinu. Nezapomeňte, že tento nevšední zážitek přinese kouzlo a inspiraci, které vás pohltí a nabídne nejen estetický, ale i vzdělávací zážitek.

Slibujeme, že Flora Olomouc bude jedním z nejvýraznějších bodů vašeho kalendáře v roce 2024.

Kdy?: 25. – 28. dubna 2024

Kde?: Výstaviště Flora Olomouc
There are no comments

Add yours

Kontrola *

Webové stránky používají soubory cookie k poskytování služeb. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.
TOPlist