veletrh FOR INTERIOR 2024

Seznamte se s budoucností bydlení na veletrhu FOR INTERIOR 2024

Zjistěte, jaké jsou nejnovější trendy v oblasti bydlení, jaké nás čekají nejnovější inovace v interiérovém designu, nábytkovém umění a mnoho dalšího. To vše jako na dlani nabízí veletrh FOR INTERIOR 2024. Veletrh se již tradičně koná na výstavišti PVA EXPO v pražských Letňanech ve dnech 11. – 14. dubna 2024. Objevte, co je právě in a jakým směrem se ubírá současný design!

Poznejte nejnovější trendy bydlení na vlastní kůži – veletrh FOR INTERIOR 2024

Představte si místo, kde každý centimetr výstavní plochy nabízí nový způsob, jak zlepšit váš domov. Veletrh FOR INTERIOR 2024 je právě takové místo – od luxusních kousků nábytku po inovativní bytové doplňky a trendy, vše na jednom místě. Přijďte se inspirovat a získejte přístup k nejnovějším kolekcím od předních výrobců a designérů.

veletrh FOR INTERIOR 2024

Pozvánka na veletrh FOR INTERIOR 2024.

Interiérový design v novém světle

Nenechejte si ujít jedinečnou šanci vidět, jak se snoubí funkčnost s krásou, a to díky široké škále vystavovatelů. Veletrh FOR INTERIOR 2024 představuje dokonalou příležitost pro všechny, kdo chtějí přetvořit svůj domov v souladu s aktuálními trendy a technologiemi. Navíc, s jednou vstupenkou získáte přístup nejen k veletrhu FOR INTERIOR, ale také k sesterským akcím DESIGN SHAKER a FOR GARDEN.

Nechte se pohltit inovacemi a přijďte se potkat s lidmi, kteří sdílejí vaši vášeň pro krásně zařízený prostor. Na FOR INTERIOR 2024 vás čeká spousta inspirace, která může z vašeho bydlení udělat místo, kam se budete vždy těšit domů.

Kdy?: 11. – 14. dubna 2024

Kde?: PVA Expo – výstaviště Praha Letňany
There are no comments

Add yours

Kontrola *

Webové stránky používají soubory cookie k poskytování služeb. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.
TOPlist