Tržnice Zahrada Čech 2024

Jaro plné inspirace, to je Tržnice Zahrady Čech 2024

Přijměte pozvání na 36. ročník jarní výstavy Tržnice Zahrady Čech 2024 ve dnech 3. až 7. dubna na výstavišti Zahrada Čech v Litoměřicích. Připravte se na zahradnický ráj plný novinek, tradičních produktů a inspirace pro vaši zahradu, balkon, terasu nebo i jen malý květinový koutek. Společný jmenovatel této akce? Inspirace! Ať už jste zahrádkář, kutil, nebo jen milovník přírody, Tržnice Zahrady Čech je tou pravou jarní inspirací, kterou hledáte.

Zahradnická inspirace na dosah

Tržnice Zahrady Čech 2024 je místo, kde se setkává tradice s novinkami. Letos se můžete těšit na rozšířenou nabídku zahradní a zemědělské techniky, skleníků, kompostů a zahradního nábytku. Od sadby a květiny přes zahradní nářadí až po přírodní léčiva – vše, co potřebujete pro svůj zelený ráj, najdete na jednom místě.

zahrada čech 2024

Letošní Tržnice Zahrada Čech se koná ve dnech 3. – 7. dubna 2024.

Tržnice zahrady Čech 2024 – workshopy a kultura na jednom místě!

Letošní kulturní program slibuje osvěžení díky podpoře mladých talentů z řad Základní umělecké školy v Litoměřicích, tanečníků z DMC revolution a dalších. A co víc, po loňském úspěchu se opět můžete těšit na oblíbené jarní workshopy – od výroby květinových koulí až po inspiraci osázených truhlíků. Přijďte čerpat nové nápady, naučit se něco nového a nechat se inspirovat jarem.

Je zde pro vás připraveno pět dní plných inspirace, zábavy a jarního oživení. Buďte součástí této jarní oslavy a objevte nové možnosti pro vaši zahradu, terasu nebo balkon. Tržnice Zahrady Čech 2024 je vaše jedinečná šance začít jaro plné barvami, vůněmi a kreativitou. Těšíme se na vás v Litoměřicích!

Kdy?: 3. – 7. dubna 2024

Kde?: Výstaviště zahrada Čech v Litoměřicích
There are no comments

Add yours

Kontrola *

Webové stránky používají soubory cookie k poskytování služeb. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.
TOPlist