Regaly_uvodni

Udržte si pořádek v garáži i ve sklepě

Máte garáž nebo sklep? Pak určitě bojujete s hromadou nepotřebných věcí, které jste z domácnosti „uklidili“ právě tam. Jak vše uklidit a neztratit přehled? Odpověď najdete v článku.

Garáž není jen prostor pro auto

Ať zvedne ruku, kdo má v garáži jen svého čtyřkolového miláčka. Do garáže potřebujeme „uklidit“ i nespočet dalších věcí. Věci v rodině neubývají, spíš neustále přikupujeme další a je potřeba najít jim místo. V lepším případě by měl zbýt i prostor pro ponk. Pokud nemáte sklep, je garáž vhodným místem i pro uskladnění zavařenin.

Foto: unihobby.czPravidelně vyhazujte

Správné uspořádání a systém vám ušetří spoustu času při hledání nejrůznějšího náčiní. Myslete však i na pravidelné vytřídění nepotřebných věcí. Do garáže často ukládáme například barvy a čisticí prostředky. Při špatném uzavření barvy vyschnou a stanou se nepoužitelnými. Nezapomínejte je tedy pravidelně kontrolovat. Věci zbytečně neskladujte, pokud jsou rozbité nebo je nadále nevyužijete, raději je vyhoďte.

Srovnejte vše do regálů

Základem pro udržení pořádku jsou regály do garáže a sklepa. Vyrábí se většinou v kovovém provedení a mají standardně 3 až 5 polic. Jejich velkou výhodou je vysoká nosnost. Můžete je tedy využít na těžké nástroje a nářadí. Hodí se ale i k přehlednému uskladnění zavařenin, sirupů a čalamád. Vybírat můžete z různých typů:

  • Bezšroubové regály – snadno se skládají díky systému jazýčků a prolisů. Některé z nich můžete rozložit na 2 poloviny a využívat je jako stůl.
  • Šroubované regály
  • Kombinované regály – jsou vyrobeny z kombinace dřeva a kovu.

 

foto: unihobby.czZ široké nabídky si vybere každý

Pokud také toužíte po uklizené garáži nebo sklepě, navštivte jednu z prodejen Uni Hobby. Najdete v nich velký výběr nejen kovových policových regálů. Vybírat můžete i z množství úložných boxů a organizérů v mnoha velikostech. Uložíte do nich malé šroubky a matičky, ale i nářadí a další předměty. S výběrem vám rád poradí náš proškolený personál.
There are no comments

Add yours

Kontrola *

Webové stránky používají soubory cookie k poskytování služeb. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.
TOPlist