strecha_popisky250

TONDACH tuning – systém pro celou střechu

Hlavním úkolem střešní krytiny je odrazit nepříznivé počasí a zajistit příjemné klima v domě. To klade značné nároky na její vlastnosti i odolnost. Proto je důležité vybrat nejen kvalitní krytinu, ale sáhnout po celém střešním systému.

Díky tomu je zaručena kompatibilnost a vzájemná sladěnost všech prvků. TONDACH nabízí obojí.

Pokud jste se rozhodli pro střechu z pálených tašek, značka TONDACH má na výběr 14 typů střešních krytin. Každá z nich je dostupná nejen v klasické režné variantě, ale zvolit lze z mnoha barevných variací v povrchových úpravách glazura nebo engoba. Aby byla střecha kvalitní,musí být dobře položena s využitím všech k tomu potřebných prvků. Střešní systém TONDACH tuning poskytuje ucelený systém všeho, co je k tomu třeba.

Prvky systému TONDACH tuning lze rozdělit dle jejich určení. Skryté pod střechou, a tudíž oku běžného uživatele neviditelné,jsou podstřešní konstrukce a větrací pásy. Do tohoto sortimentu náleží například široká škála ochranných větracích mřížek, větrací pásy, okapní plechy, řada podstřešních paropropustných fólií, těsnicích pásek a dalších výrobků.

Pro vlastní položení střechy pak jsou nezbytné pásy úžlabí v několika variantách a velmi široké spektrum držáků a příchytek (hřeben, nároží, tašky), doplňkově i pokrývačská malta TONDACH. Dalšími prvky patřícími na každou střechu jsou pochůzný systém, prosvětlení, výlezy a otvory (sem patří např. velmi zajímavé prosvětlovací čiré střešní tašky). Pro umístění odvětrání či satelitního přijímače slouží jak speciální prostupové tašky, nástavce pro antény, držáky pro odvětrávání či přímo držáky satelitní antény. Každou střechu je také nutno vybavit vhodnými protisněhovými zábranami, jež brání nebezpečným sesuvům sněhu.

Dobrá střecha znamená dobré bydlení. Systém TONDACH tuning je vynikajícím předpokladem pro pořízení kvalitní střechy. Více informací na www.tondach.cz.

Lepebydlet doporučuje firmu Tango Střechy s.r.o.
Nejen kompletní realizace střech na klíč, ale i realizace částí střech (střešní konstrukce, pokrývačské, klempířské práce i sádrokartonářské práce)

 

 
There are no comments

Add yours

Kontrola *

Webové stránky používají soubory cookie k poskytování služeb. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.
TOPlist