Spočítejte si zda dosáhnete na dotace z programu Zelená úsporám

IP IZOLACE POLNÁ představuje on-line kalkulačku dotací Zelená úsporám.

Společnost IP IZOLACE POLNÁ vyvinula pro své zákazníky v souvislosti s dotačního programem „Zelená úsporám“ praktickou on-line kalkulačku dotací ENERGYRELAX, která orientačně vypočítá  náklady na potřebnou izolaci, tepelné úspory, jenž přinese, a výši dotace, na kterou by měl majitel domu při pořizování nové izolace nárok. Kalkulačka je určena pro širokou veřejnost a také pro projektanty a stavební firmy, které připravují izolační projekty, a kterým může orientační výpočet výrazně usnadnit práci.  Je zdarma k dispozici na www.dotaceprodum.cz.

On-line kalkulačka dotací ENERGYRELAX slouží k výpočtu dotací pro rodinné a nově také pro bytové domy a je zaměřena na částečné i komplexní zateplení.  Kalkulačka v současnosti funguje ve zkušební beta verzi a je zdarma k dispozici každému návštěvníkovi stránky www.dotaceprodum.cz.  Kalkulátor dotací je praktickým pomocníkem pro projektanty, kteří vytváří plán zateplení svým klientům. Lze do něj jednoduše zadat veškeré potřebné parametry konkrétního domu jako je typ střechy, rozměry domu a jeho umístění. Po doplnění aktuální izolace a použitých materiálů v domě zobrazí přehled ztrát a vypočítá celkové ztráty energie.  V kalkulačce dotací je dále možné vybrat druh nové izolace a vypočítat výši dotace, na kterou by měl majitel domu nárok. ENERGYRELAX ušetří čas a usnadní efektivní komunikaci projektantů s klientem.
ip_polna_energyrelax

Kalkulačku dotací ENERGYRELAX ale ocení i majitel domu, kterému pomůže s přípravou na návštěvu projektanta. Navíc vytvoří poměrně přesnou představu o současném stavu domu, vhodném druhu izolace a ceně, kterou by měl majitel do nového zateplení investovat. Majitel zjistí, zda-li má možnost získat dotaci v rámci programu „Zelená úsporám“ a v jaké výši by se mohla dotace přibližně pohybovat.

Jednatel společnosti IP IZOLACE Polná Ing. Radim Vaněk k aplikaci říká: „Tento nástroj jsme připravili proto, abychom vyšli vstříc potřebám našich zákazníků, usnadnili jim spočítat si náklady na jejich izolační projekty a pomohli lépe se orientovat v dotačním programu Zelená úsporám. Výpočet z naší kalkulačky je v tuto chvíli pouze orientační, není  tedy oficiálním podkladem pro žádání dotací. Je ovšem velmi přesný a dobře poslouží k vytvoření představy o nákladovém zatížení zateplení domu.“

Více informací získáte na: www.ippolna.cz, www.magmarelax.cz, www.energeticke-projekty.cz
There are no comments

Add yours

Kontrola *

Webové stránky používají soubory cookie k poskytování služeb. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.
TOPlist