posuvné dveře na stěnu

Posuvné dveře na stěnu mají neomezené možnosti

Posuvné dveře na stěnu nabízí neotřelé interiérové řešení, které ušetří prostor a navíc působí velmi originálně.

Hitem moderních interiérů jsou posuvné dveře. V době, kdy řešíme každý centimetr našich domů a bytů, nenacházíme dost místa na úložné prostory a říkáme si, co bychom dáli za půdu nebo bezedný sklep, jsou posuvné dveře takřka spásou.Foto: mand.cz

Představa zabudování stavebního pouzdra může děsit toho, kdo už pár let spokojeně bydlí

Nejžhavějším trendem představují posuvné dveře do stavebního pouzdra. Dveřím, které při svém otevření nejsou vidět, a dokud je nezavřete, tak o nich ani nevíte, jsou splněným interiérovým snem. Ne každé bydlení si je ale může dovolit. Nejde ani tak o cenu, jako o stavební úpravy, které pořízení takového prvku vyžaduje. Stavební pouzdro se, jak už název napovídá, zapouští do stěny. Pokud máte byt či dům, ve kterém už pár let spokojeně bydlíte a posuvné dveře by se vám v něm také líbily, je pořízení stavebního pouzdra trochu „oříšek“. Mnozí zastávají názor, že je „lepší vyhořet, než se stěhovat“ a právě v tomto duchu mají strach si pořídit stavební pouzdro. Bourání stěn, malování… to vše je strašákem každého, kdo už bydlí.

Posuvné dveře na stěnu nabízí několik neodolatelných výhod

Řešením jsou posuvné dveře na stěnu. Sice nenabízí až takový komfort jako posuvné dveře do pouzdra – přeci jen je třeba počítat s tím, že přilehlou stěnu nevyužijete k ničemu jinému než k posunu dveřního křídla – na druhou stranu mají i nespočet výhod:

  1. Posuvné dveře na stěnu ušetří prostor, tzv. mrtvý prostor, který je jinak třeba nechat prázdný pro otevírání dveřního křídla dveří otočných.
  2. Posuvné dveře na stěnu nepůsobí až tak atypicky, což sice pro někoho může působit jako minus, naopak ale do jiného interiéru je právě toto žádoucí. Ne vždy si troufneme umístit do interiéru prvek, který je natolik „jiný“. Posuvné dveře na stěnu jsou příjemným kompromisem.
  3. Manipulace s posuvnými dveřmi je snadná. Otevírání je tiché.
  4. Montáž posuvných dveří na stěnu je jednoduchá a možná i bez stavebních úprav.

I posuvné dveře se dají zamykat a okrášlit kovaným kováním

MAND CZ vám k posouvání na stěnu nabízí hned několik variant dveří od českých výrobců CAG a Czech Door, špičky mezi výrobci dveří z dřevěného masivu. Naše nabídka je opravdu široká. Pro někoho může být zajímavé to, že i posuvné dveře se dají zamykat. Není to nic nemožného. U posuvných dveří je třeba vybrat speciální kování na posuvné dveře. Místo klasické kliky je na dveře třeba umístit madélka či mušle. V nabídce MAND CZ najdete i kovaná kování, která posuvným dveřím dodají šmrnc.

Nebojte se neotřelých řešení a popusťte uzdu fantazii. Posuvné dveře vám otevřou zcela nové možnosti. Váš interiér bude vzdušnější a prostornější.
There are no comments

Add yours

Kontrola *

Webové stránky používají soubory cookie k poskytování služeb. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.
TOPlist