sedací vak

Sedací pytle a vaky

Na poli bytového designu neustále dochází k inovacím. Jednou z těch posledních, která se stala opravdovým fenoménem, jsou neuvěřitelně pohodlné sedací pytle.

Ty si díky své praktičnosti, vzhledu a dalším vlastnostem získaly obrovskou oblibu. Se sedacími pytly se můžeme setkat prakticky všude – nejen v domácnostech, ale i kancelářích a v budovách institucí. Jsou praktické, pohodlné a skvěle vypadají. Hodí se k učení, posezení s přáteli i práci.

Proč sedací pytle a vaky?

Jen málo věcí v sobě kombinuje takovou eleganci, pohodlnost a užitečnost. Na rozdíl od jiného nábytku a křesel sedací vaky kopírují přirozenou polohu páteře. A nejen proto umožňují příjemné sezení.

Pytle jsou z nejkvalitnějších materiálů a při jejich výrobě se dodržují náročné standardy. Výplň tvoří nábytkový granulát připomínající milióny polystyrenových kuliček. Jako povrch se používá ekokůže.

Navštivte Sedací-pytle.cz

Zvažujete pořízení tohoto nezvyklého nábytku? Ve specializované prodejně Sedací-pytle.cz vám nabízíme nejnovější zboží za skvělé ceny a s dárky navíc. Objednejte si sedací pytle a získejte například podnožník Classic zcela zdarma!

Foto: sedaci-pytle.czNeobyčejné pohodlí

Největší předností sedacích vaků a pytlů je bezesporu jejich pohodlnost. Ta je u našich výrobků zajištěna díky vhodné výplni, jíž je nábytkový granulát. Tento granulát je tvořen miliony drobných pružných kuliček, podobných polystyrénovým. Díky nim se sedací pytel tvarem dokonale přizpůsobí tvaru těla a pozici sedící osoby a zajistí opravdové pohodlí a stabilitu. Náš relaxační nábytek má navíc obrovskou přednost před konkurencí – každý model umožňuje nespočet různých pozic a způsobů sezení. Střihy naších sedacích pytlů Vás neomezí jen na určité pozice. Naše sedací vaky a pytle jsou ušité tak důmyslně, že umožňují na jediném modelu sedět jak vzpřímeně, tak v hlubokém záklonu či úplně bez opěradla, nebo také ležet se zdviženými zády či zcela vodorovně, nebo se třeba schoulit do klubíčka… Pro tyto variace a mnoho dalších – záleží jen na vaší fantazii – Vám postačí jediný model. Nemusíte si zároveň pořizovat křeslo, sedačku a lenošku na odpolední dřímání… Vyzkoušejte naše sedací pytle, které vyhoví Vaším veškerým potřebám a předčí Vaše představy o dokonalé relaxaci!

Styl a praktičnost v jednom

Další z širokého spektra výhod našich sedacích pytlů je jejich skvělý vzhled. Naše sedací vaky a pytle dají styl každému interiéru a vnesou do ní šmrnc a svěžest, která oživí každou místnost. Tento relaxační nábytek totiž vypadá velmi moderně a neotřele. Zároveň se však hodí do každého interiéru (nejen do novodobých) – stačí si vybrat z bohaté nabídky 14 deseti barev tu nejvhodnější variantu. Sedacím pytlům nelze upřít ani jejich praktičnost, kterou zajišťuje jejich nízká hmotnost a s ní spojené snadné a pohodlné přemisťování.

Foto: sedaci-pytle.czZdravé sezení

Naše sedací pytle jsou velmi prospěšné i ze zdravotních důvodů. Jelikož přesně kopírují anatomické tvary postavy, stanoví dokonalou oporu pro páteř. Klasickému tvrdému nábytku se musí přizpůsobit Vaše tělo a je tak deformováno, kdežto sedací vaky a pytle se naopak přizpůsobují Vašemu tělu a podporují tak jeho přirozené držení a stavbu.

Kde najdou uplatnění?

Jak už bylo zmíněno, naše sedací pytle se hodí do každého interiéru, možnosti jejich využití jsou skutečně nevyčerpatelné. Dokonale se hodí do domácnosti – zde se uplatní snad v každé místnosti. Skvěle oživí i různé večírky, společenské oslavy či firemní akce, kde mile zpříjemnění čas hostům. Perfektně se hodí do kaváren, čajoven či klubů – mnozí zákazníci si vybírají podnik podle toho, jak pohodlně se jim tam sedí. Lze je využít i v různých čekárnách – působí zde velmi luxusně. Uplatní se i ve školkách a různých dětských hracích koutcích – jsou pestré, bezpečné a zábavné, navíc rodiče ocení, že jejich děti sedí zdravě. Toto je jen ukázka, kde všude se sedací vaky uplatní. Naše výrobky najdou využití na mnoha místech a v mnoha interiérech a všude svou funkci plní nadmíru skvěle. Z naší široké nabídky si stačí vybrat ty nejvhodnější modely aby uspokojily právě Vaše potřeby.

Nejvyšší kvalita

Naše sedací pytle jsou kvalitně zpracované produkty: sedací vaky, křesla, sedačky. Byly vytvořeny za účelem odpočinku a relaxace. Každý jednotlivý kus je důkladně zkontrolován z hlediska kvality provedení. Nabízíme pouze výrobky, které splňují vysoký standart kvality.

Nejvyšší kvalita provedení nábytku – 2 roky záruky na všechny modely!

  • Ekokůže – jedná se o imitaci kůže nejnovější generace. Používáme pouze materiál nejvyšší kvality italských výrobců. Materiál je prodyšný, ekokůže je jemná a matná – struktura se podobá pravé kůži, nevyvolává alergie. Velmi rychlé a jednoduché je rovněž čištění, postačí k tomu pouze vlhký hadřík.
  • Výplň – polystyrénový granulát vysoké kvality, vytvořený speciálně pro potřeby nábytkového průmyslu. Granulát je velmi pružný a nepohlcuje vlhkost, po stlačení se vrací do původní podoby.
  • Švy – kvalitní a pevné švy dokonale zabezpečují produkt před roztrháním, prasknutím nebo povolením.

Naše sedací pytle jsou zárukou kvality a spokojenosti. Více na stránkách www.sedaci-pytle.cz
There are no comments

Add yours

Kontrola *

Webové stránky používají soubory cookie k poskytování služeb. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.
TOPlist