Rekonstrukce roku 2018_vizual_3

Startuje nová celonárodní soutěž o nejzdařilejší rekonstrukci REKONSTRUKCE ROKU

Chystáte se v letošním roce na rekonstrukci interiéru vašeho domova? Pak právě pro vás je určena nová celonárodní soutěž „Rekonstrukce roku“, která odstartovala na začátku března. Na webu www.rekonstrukceroku.cz mohou účastníci nejen načerpat inspiraci a získat cenné rady a tipy, ale také vyhrát až 100.000 Kč nebo věcné ceny pro vlastní rekonstrukci od partnerů soutěže. O vítězích rozhodne na základě fotografií před a po rekonstrukci odborná porota a také veřejnost prostřednictvím online hlasování. Za soutěží „Rekonstrukce roku“ stojí komunikační agentura FleishmanHillard, partnery soutěže jsou SAPELI, Hoover, Koupelny Ptáček, a Primalex.

„Oblast bydlení nás baví. Pohybujeme se v ní dlouhodobě, a to především prostřednictvím našich klientů. Nápad na soutěž Rekonstrukce roku spařil světlo světa před několika lety, ale až nyní dostatečně uzrál a společně s partnerskými společnostmi jsme jej probrali k životu,“ říká Radek Maršík, Managing Director pořádající agentury FleishmanHillard, a doplňuje: „Ambice máme vysoké. Věříme, že vytvoříme každoroční platformu pro inspirování veřejnosti a propagaci partnerů soutěže.“

Princip soutěže

Přihlášení do soutěže je jednoduché. Stačí zaslat fotografie interiéru před začátkem a následně také po skončení rekonstrukce přes přihlašovací formulář na webu www.rekonstrukceroku.cz. Ze všech soutěžních rekonstrukcí, resp. přihlášených fotografií „před“ a „po“, vybere odborná porota složená ze zástupců organizátora, partnerů soutěže a odborníků na poli interiérového designu celkem 30 rekonstrukcí, které postoupí do finálového hlasování veřejnosti. Ta zvolí tři nejzdařilejší rekonstrukce roku 2018.

O co se soutěží?

Pro výherce jsou připravené finanční odměny ve výši 100.000 Kč pro první místo, 70.000 Kč pro druhé místo a 50.000 Kč pro třetí místo. V průběhu soutěže budou navíc odbornou porotou vybrány čtyři soutěžní rekonstrukce, jejichž průběh bude sledován formou video seriálu. Tyto rekonstrukce navíc obdrží věcné ceny od partnerů soutěže již v průběhu proměny domácnosti.

Pro koho je soutěž určena?

Soutěž je určena pro širokou veřejnost a přihlásit se může kdokoliv starší 18 let s doručovací adresou na území České republiky, kdo chystá v letošním roce rekonstrukci. Ta nesmí začít dříve než 1. 1. 2018 a musí být ukončena nejpozději 31. 8. 2018. Rekonstrukce se musí týkat interiéru (bytu či domu) a proměněna musí být alespoň jedna místnost.

Harmonogram soutěže:

  • 5. 3. – 14. 7. 2018 – Registrace soutěžících zasláním fotografie „před“ rekonstrukcí
  • 5.5. – 31. 8. 2018 – Návštěvy vybraných rekonstrukcí
  • 5.7. – 1. 9. 2018 – Zasílání fotografií „po“ rekonstrukci
  • 5.9. – 21. 9. 2018 – Hlasování odborné poroty
  • 5.10. 2018 – Zveřejnění výsledků hlasování odborné poroty
  • 5. – 24. 10. 2018 – Hlasování veřejnosti
  • do 31. 10. 2018 – Vyhlášení vítězů soutěžeThere are no comments

Add yours

Kontrola *

Webové stránky používají soubory cookie k poskytování služeb. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.
TOPlist