honda_upr

Sekačky Honda

Jaro se hlasitě hlásí o slovo. Zahrada se probouzí ze zimního spánku a dává o sobě vědět. Jste ale na nadcházející sezónu náležitě připraveni? Trávník roste a roste a vysněný anglický trávník je v nedohlednu? A znáte sekačky Honda? Modelová nabídka strojů Honda totiž zaujme každého zákazníka, ať už se jedná o majitele malé předzahrádky či farmáře.

Co očekávat od modelů Honda?

Všechny stroje zahradní techniky Honda mají jedno společné, a to jednoznačnou kvalitu. Moderní technologie jdou kupředu a Honda s nimi drží krok, proto je vysoká odolnost a dlouhá životnost samozřejmostí. Hlavní přednosti sekaček Honda je pak intuitivní a snadné ovládání, což ocení především ženy. Pány pak přesvědčí technologie jako SMART Drive, což umožní plynulé ovládání rychlosti jízdy a přesnější sekání kolem stromů, plotů, zídek a záhonů, nebo Optiflow, kdy se zlepšuje sběrný výkon sekačky.

Foto: hondastroje.czElektrické sekačky

Jste majitelem menší zahrádky? Potřebujete rychlého a tichého pomocníka? Zvolte elektrickou sekačku Honda. Elektrické sekačky Honda vynikají efektivním sběrem trávy, a to díky funkci optiflow. Mají speciální žací nůž, který pokud narazí na tvrdou překážku, náraz absorbuje a nedojde tak k poškození podvozku a hřídele motoru. Pokud máte obavy o kabel, tak ty rozptýlí chytrý úchop, jehož konstrukce zamezí nežádoucímu napínání a násilnému vytržení kabelu. Elektrické sekačky Honda jsou tak ideálním řešením pro malé trávníky.

Foto: hondastroje.czMotorové sekačky

Motorové čtyřtaktní sekačky Honda jsou určeny pro práci na větší zahradě i pro profesionály z komunálních služeb. V případě motorových sekaček Honda lze zvolit stupeň výbavy od jednoduché sekačky bez vlastního pojezdu až po sekačku s plynulou regulací rychlosti jízdy Select Drive, integrovaným mulčovacím systémem, Rotostopem, díky kterému se zastaví rotace žacího nože bez nutnosti vypnutí motoru.

Foto: hondastroje.czModerní pomocník robotická sekačka Miimo

Mít nohy nahoře, dobrou knížku u sebe, jen tak relaxovat a práci na zahradě nechat na někom jiném? Že je to nemožné? Pak asi neznáte robotickou sekačku Miimo od Hondy. Tato inteligentní sekačka se na zahradě pohybuje sama, vyhýbá se překážkám a váš trávník udržuje v perfektním stavu.  Moderní technologie jdou stále dopředu a Honda s nimi drží krok. Naplánovat si lze prakticky všechno. Přesně dle vašich představ robotická sekačka Miimo citlivě poseká trávník. Přizpůsobí se rozloze, členění, záhonům i chodníčkům.
There are 11 comments

Add yours
  1. Dita

    Dobrý den, uvažuju že koupím robotickou sekačku manželovi k narozeninám, ale nevím si moc rady s typem na vašich stránkách jsou teď 4 typy a já nevim, který vybrat. Najde se někdo, kdo mi poradí?

  2. Dominik Olomouc

    Dobrý den, torchu se v tom vyznám, robotické věcičky jsou moje hobby, stejně jednou všechno bude řízeno roboty 😉 u typu Míímo 300 a 310 je rozdíl v tom, že model novější je tišší a žací mechanismus má oboustranné otáčení.

  3. Dominik Olomouc

    U typu Honda Míímo 500 a 520 je rozdíl stejný. Novější typ je tišší, má oboustranné žací nože a tento model je i malinko těžší.


Post a new comment

Kontrola *

Webové stránky používají soubory cookie k poskytování služeb. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.
TOPlist