Dulux_Barva roku 2018_Domov s Barvou roku_07

Nachově platinová to je barva roku 2018

Barva roku 2018 je nachově platinová. Hlavním tématem hovořícím pro volbu této barvy se stal „milovaný domov“. S touto barvou a dalšími dřevitými odstíny čerpajícími z přírody ho rozhodně dokážete vykouzlit. Mrkněte a inspirujte se v následující fotogalerii. Odstíny šedorůžové mají opravdu něco do sebe.

foto: dulux.czNachově platinová je barvou domova

Domov je místem, kde bychom se měli cítit v bezpečí, relaxovat, odpočívat a hlavně trávit čas s rodinou a svými blízkými. Je tedy velmi důležité, jak se doma budeme cítit, jak na nás bude náš domov působit. Celkovou atmosféru podtrhují právě dobře zvolené barvy. A ta letošní nachově platinová doplněná a příbuznou paletu barev je tím pravým, co udělá domov domovem.

foto: dulux.czVychází z barevné škály dřeva, které od nepaměti působí uklidňujícím dojmem. Nachově paltinová je barvou teplou – dokáže nás tedy zahalit důvěrně známou milou atmosférou, která na nás dýchne teplem a pohodou. Šedorůžové odstíny lze skvěle kombinovat s dalšími přírodními materiály a odstíny.

Foto: dulux.czFoto: dulux.cz Foto: dulux.cz

Nemusíte přímo přikračovat k celkové výmalbě domu nebo bytu postačí, pokud se budete přírodní palety barev držet ve zvolených doplňcích a dekoracích.

Foto: dulux.cz

Foto: dulux.cz

Připraveno ve spolupráci se společností DULUX.ZATÍM NEBYL VLOŽEN ŽÁDNÝ KOMENTÁŘ, BUĎTE PRVNÍ.

VSTUP DO DISKUZE

Kontrola *

Webové stránky používají soubory cookie k poskytování služeb. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.
TOPlist