povrch kolem bazénu

Jaký zvolit povrch kolem bazénu?

Léto již je tu a s ním i počátek koupací sezóny. V případě, že se chystáte pořídit si bazén či renovovat jeho okolí, neměli byste při výběru povrchů opomíjet bezpečnost. Především pokud máte děti – uklouznutí u bazénu je u nich totiž nejčastějším letním úrazem. Jestli chcete riziko nejrůznějších naraženin horních i dolních končetin eliminovat, nestačí vybírat pouze neklouzavé materiály, ale rovněž mít vyřešený dostatečný odtok vody.

Povrchem, který obě tyto vlastnosti spňuje je kamínkový koberec TopStone. Jeho předností je navíc přírodní vzhled a snadná pokládka.

foto: topstone

Povrch kamenného oblázkového koberce je velmi příjemný na dotyk a nestudí.

Lehce čistitelná a hygienická podlaha

Během pokládky kamenného koberce jsou malé říční oblázky smíchány s pryskyřicí, podlaha je tak velmi příjemná na bosou nohu a navíc nechladí. Pojivo v podobě pryskyřice je naprosto zdravotně nezávadné, hygienické, neobsahuje toxické nonylfenoly a neškodí přírodě ani vodním zdrojům.

Kamenný koberec je odolný vůči nečistotám, solím a výborně se udržuje pouze smytím deštěm nebo proudem vody z hadice či vysokotlakého čističe.

foto: topstone.cz

Kamenný koberec je tvořen říčními oblázky smíchanými s pryskyřicí, jeho pokládku zvládne každý zručný kutil.

Snadná pokládka

Jednou z mnoha výhod kamenného koberce je snadná a rychlá pokládka, kterou bez obtíží zvládne každý kutil. Povrch TopStone lze bez problémů přizpůsobit různým tvarům i podkladům – ať již jde o nový nebo starý beton, kámen, anhydrid, asfalt či dlažbu. Překážkou nejsou ani svislé plochy, na nichž lze povrch aplikovat i bez nutnosti realizace bednění.

Projít se po nové ploše budete moci po 24 hodinách a plně ji zatížit za 7 dní. Malý technologický unikát představuje rychlost aplikace systému TopStone na nově vytvořený beton. Pokud je beton kvalitně udělaný a má odpovídající zbytkovou vlkost, nemusíte čekat na jeho „vyzrání“ 21 dní, ale už po 5 dnech můžete bez obav začít s pokládkou.

foto: TopStone.czDesign na míru

Pevný základ systému TopStone spočívá v drobných říčních kamíncích různých barev a velikostí, které pochází z oblasti Dunaje. Pokud toužíte po mramoru, nabízí TopStone i řešení s drceným italským mramorem. Kamenný koberec můžete vybírat z 15 barevných provedení mramorových kamínků a z 9 odstínů říčních kamínků. Povrch okolo bazénu tak lehce barevně sladíte s vaším domem nebo s terasou.

Doporučená cena systému TopStone v designu říčního kamene začíná na 253 Kč/m2, exkluzivní varianta z mramoru vyjde na 444 Kč/m2.
There is 1 comment

Add yours

Post a new comment

Kontrola *

Webové stránky používají soubory cookie k poskytování služeb. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.
TOPlist