bila-drevo-stena

3 trendy obývací stěny

Chcete bydlet moderně a stylově? Sháníte novou obývací stěnu a nevíte, jakou vybrat? My víme, jaké jsou momentálně nejvíce trendy, a poradíme vám, jaká se bude hodit právě do vašeho interiéru.

Nejvíce obývacím pokojům v současnosti vládne nábytek v bílé barvě či dřevěném vzhledu, případně v jejich kombinaci. Není divu – oba dekory jsou nesmrtelné. Dřevo interiér zútulňuje, bílá barva zase prosvětluje a opticky prostor zvětšuje. Navíc u nich není třeba příliš se ohlížet na ostatní vybavení, jako sedací souprava, koberec či osvětlení. Jsou totiž tak univerzální, že se hodí v podstatě do jakéhokoliv stylu. Přesto pro vás máme pár doporučení, která je dobré dodržet, abyste se ve svém obýváku cítili skvěle.

Lesklá bílá obývací stěna

Foto: biano.cz

Bílá barva obývací pokoj opticky zvětší. Navíc je moderní a nadčasová.

Pokud jste se zhlédli v moderních minimalistických interiérech a máte například i kuchyňskou linku v lesklém provedení, zvolte do obývacího pokoje lesklou televizní stěnu v bílé barvě, která váš obývák hezky opticky zvětší. Na ostatním vybavení se pak můžete barevně i vzorově vyřádit, sázkou na jistotu ale samozřejmě zůstávají neutrální barvy a jednoduché provedení konferenčního stolku i sedací soupravy.

Kde vybírat: https://www.biano.cz/produkty/obyvaci-steny/barva/bila

Imitace dřeva

Nábytek v provedení imitujícím dřevěné povrchy je od skutečného dřeva takřka k nerozeznání, navíc za něj zaplatíte jen zlomek ceny, kterou byste dali za masivní dřevo. Dekor dřeva je také naprosto univerzální a vy tak nemusíte vůbec přemýšlet, jestli se bude hodit třeba ke gauči nebo závěsům. Pozor si ale dejte na vybraný odstín, který by měl být kontrastní k podlaze – například kombinace modřínu a třešně není úplně šťastná, naopak skvěle vypadá kombinace dubu a smrku či borovice.

Imitace dřeva je mnohdy od masivu k nerozeznání. Pořizovací cena je přitom v porovnání s masivem minimální.

Imitace dřeva je mnohdy od masivu k nerozeznání. Pořizovací cena je přitom v porovnání s masivem minimální.

Kombinace dřeva a bílé barvy

Pokud se vám líbí moderní interiéry ve skandinávském stylu, které jsou plné přírodních materiálů a světlých barev, pak můžete do svého obývacího pokoje pořídit hezkou obývací stěnu v kombinaci světlého dřeva a bílé barvy, což jsou právě typické prvky severských interiérů. Pokud k ní postavíte jednoduchý bílý konferenční stolek, chlupatý shaggy koberec v neutrální barvě a nejlépe šedou sedací soupravu, bude váš jedinečný styl obdivovat každá návštěva.

Foto: biano.cz

Moderní interiér ve skandinávském stylu přímo volá po kombinaci bílé a dřeva.

Další zajímavé tipy najdete na blogu Livinis.
There are 2 comments

Add yours
  1. Hana Klánová

    Také jsme rekonstruovali interiér bytu, akorát novostavbu, nikoliv starý panelák. Sehnali jsme opravdu čirou náhodou tuto firmu pwinterier.cz která nám zařídila všechnod A do Z. Všem vřele doporučuji dál.


Post a new comment

Kontrola *

Webové stránky používají soubory cookie k poskytování služeb. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.
TOPlist