vintage

Natřete to ve vintage stylu

Starší lavička, květináče, stůl, židle, komoda nebo truhla… to vše lze doma znovu použít. Tento znovuobjevený a velmi oblíbený svět starých věcí si stále častěji nalézá cestu do našich domovů. Neznám snad nikoho, komu by se alespoň malý doplněk ve vintage stylu nelíbil. Když navíc naleznete nábytkové poklady u babičky nebo na chalupě na půdě, pak už je k renovaci ve vintage stylu jen malý kousek.

Foto: luxol.cz

Venkovní lavička ve vintage stylu přímo láká k odpočinku. Pokud navíc v její blízkosti zasadíte růže nebo levandule, pak bude atmosféra dokonalá.

Ze starého nové za chvíli

Na to myslí i výrobci barev a laků, které jsou k tomu, aby staré a zašlé věci znovu získaly ztracený lesk, nepostradatelné.

Na styl vintage se zaměřil i výrobce barev a laků společnost Luxol. Mezi novinky na trhu patří tenkovrstvá olejová lazura, která zajistí komplexní ochranu dřeva ve zcela nových odstínech. Prim hraje styl vintage, čemuž odpovídá nejen název, Luxol Originál Vintage, ale právě použitá barevná paleta. Tento styl miluje odstíny šedé a hnědé, vycházející z přírody. Vybírat tedy můžete z barev v krásných sametových odstínech stříbrného smrku, platanu, osiky, finské borovice nebo vrby. Lazura je idelání k dekorativním nátěrům dřeva a dřevěných doplňků.

Altán přímo láká k lenošení s knížkou.

Altán přímo láká k lenošení s knížkou.

Jedná se o matnou lazuru, která se hodí k renovaci a nátěrům plotů dveří, pergol, ale i nábytku. Rychle schne a její zápach je minimální. Nemusíte se tedy bát natírat s ní i dřevěné povrchy v interiéru.

 
There are no comments

Add yours

Kontrola *

Webové stránky používají soubory cookie k poskytování služeb. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.
TOPlist