zahradni nabytek1

Trendy letošního léta pro vaši zahradu

Léto je zde – svěží barvy, provoněný vzduch, sluníčko… Nastává ten pravý čas pro uspořádání zahradní párty či posezení s přáteli u lahvinky vína. Rozkvetlá a sluncem zalitá zahrada přímo svádí k lenošení na čerstvém vzduchu.

V posledních letech stále více stoupá obliba trávení volného času na zahradě. Lidé si ve svých zahradách budují téměř „malé obývací pokoje“. Pod nejrůznější přístřešky, pergoly či slunečníky se umisťuje zahradní sedací nábytek, stolky a do skříněk se vkládá nádobí určené pro zahradní párty. Nezbytnou součástí se stávají ohniště, grily či zahradní krby.

Foto: pixabay.comTaké ve vaší zahradě jste si postupně vybudovali takovýto koutek, ve kterém se oddáváte sladkému lenošení? Po loňské sezóně tu však něco nesedí! Při pohledu na starý a ošumělý, nicméně dosud funkční zahradní nábytek máte smíšené pocity? Věřte, že nastal pravý čas na změnu!

Skutečné divy se starším zahradním nábytkem dokáží nové sedáky či barevné polštářky rozmístěné na křesílkách či pohovce. Lze je pořídit za pár korun, v jejich velikosti, počtu a barevnosti pak klidně popusťte uzdu své fantazie.

Opravdovým hitem letošního léta pro posezení na zahradě či terase jsou pak malá sofa, gauče či křesílka pohodlně vypolstrovaná a oživená menšími barevnými polštářky, které se v patřičné úpravě dají použít i pro sezení na zemi.

Foto: FreeImages.comBudete rozhodně in, jestli-že se vám podaří nalézt stejně vysoká křesílka či židle, které napojené těsně vedle sebe vytvoří pohodlnou sedací soupravu. Pro letošek také platí zásada: čím nižší, tím lepší! V barvách pak vévodí různé odstíny červené v kombinaci s bílou či smetanovou barvou. Jestli-že si potrpíte na vzory, pak jsou na pravém místě proužky!
There are no comments

Add yours

Kontrola *

Webové stránky používají soubory cookie k poskytování služeb. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.
TOPlist