Monthly Archives: Červen 2023

10 kroků péče bazén před odjezdem na dovolenou

10 kroků péče bazén před odjezdem na dovolenou

Chystáte se na dovolenou a obáváte se, že až se vrátíte, bude váš bazén zelený? Pokud si chcete i po návratu z dovolené dopřát koupel v čisté vodě zahradního bazénu, musíte ho na vaši nepřítomnost dopředu připravit.

Správná péče o trávník

Správná péče o trávník

Správná péče o trávník vyžaduje ideálně pravidelnou údržbu – sekání, zavlažování a hnojení. Na oplátku nám ale poskytne lákavý a úžasný prostor pro relax, hry i zábavu. Máme pro vás pár tipů, jak udržet trávník v kondici v zahradě, kde si hrají děti, pobíhají domácí mazlíčci a zároveň, jak podporovat různorodost a prostor pro přírodu a nedělat z trávníku jen „unylou“ zelenou plochu bez života. 

Pěstování fuchsií, tropických krásek

Pěstování fuchsií, tropických krásek

Pěstování fuchsií je pro vás ideální volbou, pokud hledáte nenáročnou rostlinu. Z krásy kvetoucích fuchsií se budete moci těšit od jara do podzimu. Tyto rostliny vás i za malou péči odmění záplavou barevných květů. Na následujících řádcích se dozvíte, jak takové fuchsie pěstovat.

Využití dešťové vody nejen na zahradě

Využití dešťové vody nejen na zahradě

Nároky na množství vody pro zavlažování se pořád zvyšují. Sběr dešťové vody je snadný a účinný způsob pro podporu udržitelnosti a zároveň prospěje květinovým záhonům či trávníku. Proč s ním začít co nejdříve? Přečtěte si, jak na využití dešťové vody v zahradě i domácnosti.

Jak na plánování vlastní kuchyně: Vytvořte si ideální prostor podle svých představ!

Jak na plánování vlastní kuchyně: Vytvořte si ideální prostor podle svých představ!

Přemýšlíte o nové kuchyni? Plánování kuchyně je zábava hned na několik večerů. Pokud si tedy chcete kuchyni navrhnout sami. Máme pro vás spoustu tipů a nápadů, jak na plánování kuchyně přesně podle vašich představ s využitím modulárních systémů, tak jak je znáte z časopisů. Zapomeňte na drahé a časově náročné budování kuchyně na míru. S našimi tipy a triky budete mít vlastní kuchyni, která dokonale vyhoví vašim potřebám, a zároveň ušetří váš čas i peněženku.Přemýšlíte o nové kuchyni? Plánování kuchyně je zábava hned na několik večerů. Pokud si tedy chcete kuchyni navrhnout sami. Máme pro vás spoustu tipů a nápadů, jak na plánování kuchyně přesně podle vašich představ s využitím modulárních systémů, tak jak je znáte z časopisů. Zapomeňte na drahé a časově náročné budování kuchyně na míru. S našimi tipy a triky budete mít vlastní kuchyni, která dokonale vyhoví vašim potřebám, a zároveň ušetří váš čas i peněženku.

Zdravé produkty na biozahradě

Zdravé produkty na biozahradě

Se slovem „bio“ se lze setkat v nejrůznějších souvislostech a často jde jen o marketingový trik, ne-li rovnou podvod. V případě vlastní biozahrady si ale za správný efekt ručíme sami.

Pes na zahradě. Pozor na sekačky, slimáky i cibulky narcisů

Pes na zahradě. Pozor na sekačky, slimáky i cibulky narcisů

Pes a zahrada tak nějak patří k sobě. Mít svůj vlastní venkovní „rajón“ je pro nejlepší přátele člověka skvělá zábava. Jen je potřeba počítat, že mazlíček sem tam rozhrabe nějaký ten záhon, počůrává keříky nebo vyběhá cestičku podél plotu, kde už tráva prostě neporoste. Víte ale také, jaké nástrahy na psa na zahradě číhají?

Podlahové vytápění – vše co o něm potřebujete vědět

Podlahové vytápění – vše co o něm potřebujete vědět

Vyhřejte svůj dům nebo byt podlahovým vytápěním. Přinášíme vám řadu informací, které o tomto typu vytápění potřebujete vědět. Nic totiž nezahřeje tak, jako když je vám teplo pěkně od podlahy, od nohou. Instalace podlahového vytápění nemusí být tak složitá a nákladná, jak jste si možná mysleli.

Webové stránky používají soubory cookie k poskytování služeb. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.
TOPlist