garáž

Vyhněte se výstavbě zděné garáže a pořiďte si plechovou! Její výhody vás překvapí

Chcete pořídit garáž, ale děsí vás cena a náročnost výstavby zděné garáže? Dokonalým řešením jsou plechové garáže. Spolu se zakoupením nového auta by bylo vhodné řešit i jeho umístění, aby se životnost vozu co nejvíce prodloužila. Přečtěte si další výhody plechové garáže.

Dříve byla nabídka plechových garáží velmi omezená, dalo se vybírat pouze z nízkého množství desginů, stylů a rozměrů. V dnešní době tomu již tak není. Moderní plechové garáže přinášejí mnoho možností a výhod, které vám v tomto článku přiblížíme. 

Výhody plechových garáží 

Dokonalý design 

Plechové garáže už dávno nejsou žádné nevkusné boudy, opak je pravdou. Široká nabídka stylů, barev a designů zaručuje dokonalý vzhled garáže. Můžete ji tedy vzhledově sladit s domem, terasou nebo kůlnou. Zaujme vás více dekor dřeva nebo moderní barvy? 

plechové garáže

Vzhled i velikost plechové garáže lze zcela přizpůsobit vašim požadavkům a potřebám. (Foto: ocelovekonstrukce.biz)

Levnější alternativa 

Jak už jsme zmínili výše, nízká pořizovací cena plechové garáže patří mezi hlavní výhody. Při neustále narůstajících cenách jistě každý rád ušetří a zvolí o mnoho levnější variantu garáže. 

Jednoduchá montáž i demontáž

Oproti zděným garážím zvládnete montáž sami a nebude vás stát mnoho času. Montáž za vás samozřejmě mohou udělat i odborníci, kteří se těmto montážím věnují. Ve výsledku vás montáž svépomocí nebo od odborníků vyjde mnohem levněji než výstavba zděné garáže. Plechové garáže mají velmi praktickou výhodu. V momentě, kdy se rozmyslíte, že využijete plechovou garáž na jiném místě, stačí ji pouze demontovat a postavit jinde. Nejdůležitějším krokem je příprava plochy, na které bude garáž stát. Nejlepším a nejrychlejším způsobem je vylití podloží betonem. Pod beton můžete jako podklad umístit například dřevěná prkna, urovnanou zeminu nebo dlažební kostky. 

Nehnijí, neničí se 

Plechové garáže jsou odolné vůči mnoha přírodním vlivům. Díky kovovým a pozinkovaným plechům vydrží jakékoliv extrémní povětrnostní podmínky, sníh nebo déšť. Dřevěné garáže se často ničí kvůli vlhkosti, to však u plechových garáží nehrozí. 

Dlouhá životnost

Vynikají také svou dlouhou životností. Mohou za to kvalitní a odolné materiály, ze kterých jsou vyrobeny.  

garáž z plechu

Obrovskou výhodou plechové garáže je snadná montáž, jednoduchá údržba a dlouhá životnost. (Foto: ocelovekonstrukce.biz)

Více možností využití 

V nabídce plechových garáží můžete vybírat také dvojgaráže, garáže s přístřeškem, s dveřmi apod. Z tohoto důvodu nemusí sloužit pouze jako ochrana vozu, ale i jako skladový prostor, sezení pod přístřeškem místo pergoly nebo pro dvě auta. 

Pokud hledáte ideální plechovou garáž, neváhejte si prohlédnout nabídku na ocelovekonstrukce.biz
There are no comments

Add yours

Kontrola *

Webové stránky používají soubory cookie k poskytování služeb. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.
TOPlist