plotostřih HONDA

Vybraná zahradní technika HONDA za akční ceny

Sekačka na trávu, křovinořez, plotostřih, fukar na listí… nyní koupíte za výhodné akční ceny! Využijte akční nabídky a pořiďte si kvalitní zahradní techniku HODNA za pár korun. Dopřejte své zahradě to nejlepší!

Nabídka platí v termínu 1.7. až 30.9.2017. Přehled veškeré zahradní techniky naleznete na www.hondastroje.cz.

Kvalitní zahradní technika za super ceny je to, co potřebujete

Zahradní sekačka, křovinořez nebo plotostřih dostaly v sezóně pořádně zabrat… tu se něco viklá, nedoléhá, vypadl šroubek, je nutné naostřit a seřídit. V lepším případě pomůže kvalitní servis. Tam, kde ani šikovné ruce opraváře nepostačí, bude nutné se poohlídnout po novém pomocníkovi za zahradu.

Foto: hondastroje.cz

Možná je sekačka a další nářadí ještě v kondici a funkční, ale ta námaha! Přitom soused si koupil travní sekačku HONDA a má vystaráno, zahradu zvládne posekat i jeho žena bez sebemenší námahy! Křovinořez, bez kterého se úpravy travního porostu kolem obrubníků, záhonů a plotů neobejdete, váží snad metrák. A ta bolest zad po dvaceti minutách práce? Tak tu byste přáli snad jen největšímu nepříteli… Pokud jste se tedy zařekli, že takhle to dál nejde a novou sezónu začnete s novou zahradní technikou, se kterou je radost pracovat, pak hurá na nákup do HONDY!

Akční ceny platí celou ČR a lze je uplatnit u všech autorizovaných prodejců zahradní techniky HONDA.
There are no comments

Add yours

Kontrola *

Webové stránky používají soubory cookie k poskytování služeb. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.
TOPlist