elektrocentrála HONDA

Elektrocentrála HONDA– vítejte ve světě energie

Stroje HONDA to je v oblasti elektrocentrál synonymum pro dodávku kvalitní a silné energie. Dokáží zásobit elektřinou i ta nejneuvěřitelnější místa, jaká si lze jen představit. Uspořádejte párty s rodinou a přáteli na odlehlé louce, na ostrově uprostřed rybníka nebo na chalupě v podhůří, kde dávají lišky dobrou noc. Staňte se digitálním nomádem a pracujte z těch nejméně uvěřitelných míst naší planety. S jednofázovou kufříkovou elektrocentrálou HONDA zažijete svět bez hranic a omezení.

Kufříková elektrocentrála HONDA na dovolenou či na chalupu

K běžnému pohodlnému životu elektřina rozhodně patří. Jen málokdo je v dnešní době takový „hipísák“, aby vydržel delší dobu bez elektřiny. Tento komfort jsme zvyklí mít i na chatách, chalupách nebo dovolených v karavanu. Uvařit oběd, umýt se teplou vodou, nabít si telefon nebo notebook, poslouchat rádio a koukat se na televizi. I takový komfort vyžadují moderní robinsoni, kteří rádi kempují uprostřed nedotčené přírody.

foto: hondastroje.cz

Super tichá, přenosná elektrocentrála HONDA.

Vzít „bydlík“ naložit rodinku, zásoby a samozřejmě elektrocentrálu. Klidně měsíc pak můžete žít mimo civilizaci. Stát se digitálním nomádem a nikdo ani nepostřehne, že svou práci neodvádíte z kanceláře hektikou naplněného velkoměsta, ale třeba odněkud od zapomenutého jezera mimo civilizaci.

Použití kufříkových elektrocentrál

foto: hondastroje.czMalé jednofázové elektrocentrály HONDA poskytují elektrický proud pro napájení spotřebičů 230V/50Hz Jejich použití je ideální při:

  • Kempování
  • Chataření
  • Pobytu v karavanu
  • Plavbě na lodi či pobytu na hausbotu
  • Elektřinou zásobí zahradní techniku i ten nejmodernější chytrý telefon
  • Spolehlivě napájí domácí spotřebiče
  • Filmování či focení v odlehlých exteriérech nebude problém

Proč jsou elektrocentrály HONDA lepší?

Kufříkové jednofázové elektrocentrály HONDA jsou snadno přenosné, jednoduše ovladatelné a úžasně tiché. Produkují vysoce kvalitní proud, kterým nemusíte mít strach napájet i tu nejsložitější výpočetní techniku. Díky inovativní technologii snižují riziko znehodnocení spotřebiče použitím nekvalitní a kolísavou elektrickou energií. Navíc použitím speciálního kabelu je možné spojit „sfázovat“ dvě elektrocentrály stejného typu a zdvojnásobit tak elektrický výkon. Elektrocentrály jsou navíc opatřeny automatickým ovládáním motoru ECO-THROTTLE, který automaticky optimalizuje otáčky motoru v závislosti na odběru. Tím je zaručena maximální úspora paliva.
There are no comments

Add yours

Kontrola *

Webové stránky používají soubory cookie k poskytování služeb. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.
TOPlist