dum_flickr.com_William-Warb

Veletrh Dřevostavby 2015

Jestli-že uvažujte o stavbě dřevostavby, pak máte jedinečnou příležitost získat cenné informace a osobní kontakty ze světa dřevěných staveb, konstrukcí a materiálů pro nízkoenergetické a pasivní domy. Výstaviště v pražských Holešovicích hostí ve dnech 11. – 14. 2. 2015 již desátý ročník mezinárodního veletrhu Dřevostavby 2015. Otevřeno je každý den od 10.00 do 18.00 hodin.

NEW LOGOPro koho je veletrh určený?

Na své si zde přijde odborná, ale také samozřejmě laická veřejnost. Je určen pro projektanty, investory, stavebníky a všechny zájemce o moderní dřevostavby.

Díky rychlosti výstavby a nízkým nákladům podíl dřevostaveb na trhu každoročně roste. Pojďte se tedy informovat o nejnovějších trendech z této oblasti.

Co se zde jako návštěvník dozvím?

Veletrh jako takový si klade za cíl popularizovat dřevostavby jako stavební systém budoucnosti. Dřevo je a vždy bude obnovitelným přírodním zdrojem a zůstane ve všech formách zpracování nepostradatelnou součástí používaných materiálů v oblasti stavitelství.

Dozvíte se zde spoustu novinek a zajímavostí ze světa dřevěných staveb a jejich konstrukcí. Využití dřeva a přírodních materiálů ve stavebnictví.

Pokud tedy zvažujete například stavbu dřevostavby, je pro vás návštěva veletrhu jedinečnou možností jak velmi rychle, přehledně a na jednom místě zmapovat dodavatele a firmy zaměřující se právě na tento obor. Přímo od odborníků získáte ucelené informace. Vystavovatelé vám rádi a ochotně poradí, pomohou a jistě vás také inspirují ve vašem plánovaném záměru.

Získáte tedy nejen ucelené informace o situaci na trhu, dozvíte se o novinkách a trendech v dřevostavbách. Hlavně však navážete důležité osobní kontakty s architekty, kvalitními stavebními firmami, dodavateli…

drevostavba_freedigitalphotDoprovodné programy

Každý den jsou pro návštěvníky připravené zajímavé a atraktivní doprovodné programy a přednášky zaměřené na témata z oblasti architektury, konstrukcí a technologií. Dozvíte se novinky ze stále více aktuálních témat z oblasti úspory energií a financí potřebných k samotné realizaci stavby. O tématech budou hovořit významné autority z oboru. Kompletní přehled přednášek naleznete ZDE.

VystavovateléZískáte informace a přehled o široké škále vystavovatelů zabývajících se výstavbou nízkoenergetických a pasivních domů, o projektantech, architektech, firmách dodávajících dřevěné výrobky pro interiér i exteriér. Svůj stánek zde bude mít umístěný řada firem zabývajících se konkrétními materiály a technologiemi dřevostaveb, stroji a nástroji pro zpracování a opracování dřeva, ale i firmy nabízející okna, dveře, podlahy, schodiště atd.

Souběžné veletrhy

Zároveň s veletrhem Dřevostavby můžete navštívit i další souběžně probíhající expozice:

  • Moderní vytápění
  • Krby a kamna
  • Windoor expo
  • Zahradní nábytek
  • Aquaset

Cena vstupného

Celodenní vstupné je ve výši 150 korun. Od 14.00 hodin je pak vstup levnější, vstupenka je za 120 korun. Studenti za návštěvu veletrhu zaplatí 80 korun a děti do 15 let 20 korun.Lístky je možné zakoupit i v předprodeji ZDE.

Kdy se veletrh koná?

Mezinárodní veletrh Dřevostavby 2015 můžete navštívit ve dnech 11. – 14. 2. 2015 denně od 10.00 do 18.00 hodin.

Kde se veletrh koná?

Každoročním hostitelem veletrhu je areál výstaviště v Praze Holešovicích (Areál Výstaviště Praha 67, 170 90 Praha 7 – Holešovice).

Zdroj: www.drevostavby.eu

Kam dál?
Dřevostavby s novými možnostmi 
Otazníky na pasivními domy 
There are no comments

Add yours

Kontrola *

Webové stránky používají soubory cookie k poskytování služeb. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.
TOPlist