penize

Nechcete čekat na peníze od pojišťovny?

S odstraněním havárie v domácnosti Vám pomůže rychlá nebankovní půjčka

Peníze si přitom můžete nechat zaslat na Váš bankovní účet, či bankovní účet řemeslníka, prodejce stavebního materiálu apod. Získat můžete až 10 000 Kč se splatností až 30 dnů. To všem za velmi transparentních podmínek. Zajímalo by Vás více informací? Podělíme se o ně s Vámi na následujících řádcích…

Řeč bude o rychlé nebankovní půjčce společnosti Kouzelná půjčka, o kterou můžete zažádat přímo na uvedeném odkazu. Jak již bylo zmíněno v perexu tohoto článku, peníze z půjčky si můžete nechat zaslat buď přímo na Váš bankovní účet (kde je můžete mít v ideálním případě již v den podání žádosti o půjčku), či můžete využít služby „zaplatíme Vaše účty“, kdy budou peníze zaslány na účet uvedený ve faktuře, kterou odešlete spolu s žádostí o půjčku. Tuto službu je vhodné využít v případě, kdy chcete urychlit proces placení řemeslníkům, prodejcům stavebnin apod.

Jako nový klient společnosti Kouzelná půjčka můžete získat až 10 000 Kč se splatností až 30 dnů. Jako vracející se klient pak až 50 000 Kč se splatností až 30 dnů. To už jsou peníze, za které lze nechat vymalovat místnost, opravit vodovodní potrubí, nechat zasklít okna a pořídit další věci, s jejichž nákupem nechcete čekat do doby, než Vám přijde plnění od pojišťovny.

Kvalitu půjčky „hlídá“ zákon o spotřebitelském úvěru i nezávislí analytici

Nemusíte se přitom bát, že byste se čerpáním nebankovní půjčky dostali do velkých problémů. Tedy alespoň v případě společnosti Kouzelná půjčka, která peníze půjčuje vždy dle zákona o spotřebitelském úvěru (který zákazníky chrání před nekalými praktikami). Kvalitu nabídky Kouzelné půjčky nedávno potvrdil také nezávislý test publikovaný na webu www.idnes.cz.

Neváhejte tedy, řešte následky havárie v domácnosti ještě dnes nebankovní půjčkou od společnosti Kouzelná půjčka.

 ZATÍM NEBYL VLOŽEN ŽÁDNÝ KOMENTÁŘ, BUĎTE PRVNÍ.

VSTUP DO DISKUZE

Kontrola *

Webové stránky používají soubory cookie k poskytování služeb. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.
TOPlist