vodovodní baterie

Seznamte se s novými trendy ve vodovodních bateriích

Vodovodní baterie je něco, co ve svých domovech považujeme za samozřejmé. I tato zařízení však procházejí vývojem a řídí se módními trendy, které přinášejí ještě jednodušší používání a nejrůznější funkce, které zvyšují naše pohodlí. Pákové baterie, které byly ještě nedávno hitem, patří již ke standardnímu vybavení domácností. Vývoj sebou přinesl ještě propracovanější výrobky, které svým majitelům zaručí nejvyšší komfort. Další výhodou je významná úspora vody, jejíž cena rok od roku stoupá.

Páková umyvadlová baterie nabízí maximální uživatelské pohodlí a splňuje přísné hygienické nároky.

Moderní vodovodní baterie zaručují komfort i hygienu

Kromě klasických kohoutkových a pákových baterií vznikají i další modely, které uživatelům nabízejí maximum pohodlí a splňují i nejpřísnější hygienické nároky. Baterie vybavení tlačítek ke spuštění vody a páčkou pro regulaci teploty právě do této kategorie patří, stejně, jako baterie bezkontaktní, které významným způsobem přispívají i k úspoře vody, což oceníte především v domácnosti s menšími dětmi. Voda se spustí pohybem ruky před senzorem a po umytí se okamžitě vypne, takže nikdy neteče zbytečně. Teplota se nastavuje pomocí malé páčky umístěné na baterii.

Foto: akoupelnyatopeni.cz

Sprchové termostatické baterie patří k nejoblíbenějším vodovodním bateriím vůbec.

Jak vybrat správnou vodovodní baterii

Váháte, jakou baterii byste si měli pořídit? Požadavky, jaké majitelé na vodovodní baterie kladou, jsou především spolehlivost a kvalita, úspora vody, nízká hlučnost, pohodlná obsluha a dlouhodobá záruka. Je nutno také vybírat podle požadované rozteče. Obecně lze baterie roztřídit podle použití a umístění na

  • dřezové baterie
  • umyvadlové baterie
  • vanové a sprchové baterie
  • bidetové baterie

Stojánkové baterie jsou vhodné pro všechny druhy umístění kromě sprchy, kam se hodí spíše sloupy nebo panely. Ve dřezu oceníte baterii s výsuvnou sprchou, originální design umožní vytvořit nástěnné podomítkové baterie.

Foto: akoupelnyatopeni.cz

Podomítkové vodovodní baterie představují skvělý design, nadčasovost a eleganci.

Termostatické baterie jsou trendem a nabízejí i digitální provedení

K nejoblíbenějším vodovodním bateriím v současnosti patří termostatické baterie. Jejich termostat zkrátí čas potřebný k dosažení požadované teploty, čímž se sníží jak množství vody, tak energie nutné k jejímu ohřevu. Lze nastavit zvlášť teplotu i množství protékající vody. Voda se automaticky promísí a teplota bývá omezena pojistkou, aby nedošlo k opaření. Hitem se stávají digitální termostatické baterie, které umožňují kontrolu teploty vody pouhým pohledem, ovládání i mimo baterii nebo stabilní nastavení paměti pro jednotlivé uživatele.

Vodovodní baterie nakoupíte za skvělé ceny v eshopu AkoupelnyAtopeni.cz.
There is 1 comment

Add yours
  1. Daniel

    Myslím, že správná baterie by měla především být úsporná 🙂 Tady je to pěkně popsáno: eshop-schock.cz/content/35-volba-usporne-baterie-aneb-setrime-za-vodu 🙂


Post a new comment

Kontrola *

Webové stránky používají soubory cookie k poskytování služeb. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.
TOPlist