baterie1

Koupelnová baterie

Vodovodní baterie jsou nezbytný prvek každé koupelny, a proto doporučujeme pečlivý výběr. Originální design koupelny tkví právě v detailech. Lesklé nebo matné? Oblé nebo hranaté? Na co se vlastně zaměřit? V první řadě je důležité, aby stoprocentně plnily funkci dle požadavků uživatele, tedy jakýsi přínos pro každodenní život. Dále sledujte stálost, což se týká materiálu a designu, který je rozhodující, protože dotváří celkový dojem.

Co trh nabízí?

Je z čeho vybírat, na trhu najdete vodovodní baterie sprchové, umyvadlové, dřezové, vanové, podomítkové nebo bezdotykové modely či termostatické, které jsou v současné době velikým hitem. Kvalitní vodovodní baterie jsou odolné a jsou na ně použity ty nejlepší materiály, zpravidla chrom a mosaz.

Foto: pixabay.com

Když klasika v podobě oblých tvarů začne nudit, tak sáhněte po jednoduchých liniích a hranatých tvarech.

Když klasika přestane bavit

Jak už bylo řečeno koupelnové baterie lze dostat v různých designech a provedeních. Je kladen důraz na úspornost a komfort při jejich využívání. Když klasika v podobě oblých tvarů začne nudit, tak sáhněte po jednoduchých liniích a hranatých tvarech. Novým trendem se stávají vodovodní baterie určené pro montáž pod omítku. Jejich využití nabízí značnou úsporu místa a komfortní ovládání.
Je-li v koupelně více umyvadel nebo je-li součástí koupelny i bidet, vždy doporučujeme pořízení všech baterií z jedné kolekce nebo volit maximálně podobný design.

Foto. pixabay.com

Materiál a design tvoří celkový dojem.

Vychytávky

Některé koupelnové baterie umí směšovat vodu se vzduchem, aniž by se tím jakkoli snížil tlak vody. Stejné čistoty tak budete schopni dosáhnout i s polovičním množstvím vody a tedy i s polovičními náklady. Pro zvýšení životnosti vodovodní baterie a její nerušený chod se doporučuje instalace vodovodního filtru.
Ať už vyberete vodovodní baterii moderního designu, nebo některý z retro kousků, ať už dáte přednost chromové povrchové úpravě, nebo zatoužíte po některém méně častém vzhledu, ve vodovodních bateriích, tak sledujte životnost a záruku výrobce.
There is 1 comment

Add yours
  1. Milan

    A jak je to s montáží těchto vodovodních baterií? Asi to nebude jako tady: eshop-schock.cz/content/18-jak-na-montaz-drezove-baterie… Mohl byste někdo poradit? Předem díky 🙂


Post a new comment

Kontrola *

Webové stránky používají soubory cookie k poskytování služeb. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.
TOPlist