1

Saunahouse – sauny, které vydrží desetiletí!

Sháníte exkluzivní saunu? Saunahouse.cz je prodejce a výrobce luxusních finských saun. Nabízí nadstandardní typizované sauny značky Espoo a vyrábí další varianty saun na míru. Vlastní saunu můžete mít doma do 48 hodin!

Sauna v domácnosti se stává samozřejmostí. Pokud se zajímáte o zdravý životní styl a toužíte po lepší kondici, je na čase si kvalitní saunu pořídit.

Ze široké nabídky si můžete vybrat:

 • finskou saunu
 • bio-saunu
 • infra saunu
 • kombinovanou saunu (s více zdroji vytápění)
 • venkovní saunu

Therapy 1Dřevo, ze kterého je sauna vyrobena, je jedním z nejdůležitějších parametrů při výběru správné sauny. Saunahouse nabízí široké spektrum saun v různém cenovém rozpětí. Sauny jsou zhotoveny z těchto dřev:

EXKLUZIVNÍ:

 • Africká vrba (Abachi, jinak též Afričan Ayous)
 • Červený cedr (Red Ceder)

STANDARDNÍ:

 • Kanadská borovice (Hemlock)
 • Skandinávský smrk
 • Osika

Za nejluxusnější materiály jsou považovány Africká vrba a Červený cedr, které mají velmi příznivé parametry pro saunování.

Africká vrba pochází z Gabonské republiky, která se nachází na území rovníkové Afriky. Dřevo má nažloutlou barvu. Na rozdíl od běžných materiálů (např. smrk) neobsahuje žádné suky nebo letokruhy. Navíc se jedná o velmi hladké dřevo, které má nízkou vodivost tepla, a tak je zaručeno dlouhodobé saunování bez pocitu pálení.

Červený cedr je dřevina, která pochází z chladné oblasti v Kanadě. Dřevo má červeno-hnědou barvu. Díky svému původu je dřevo velice odolné, antikorozní, lehké a slouží jako velmi dobrý izolant. Při doteku rovněž nepálí a navíc během let postupně uvolňuje příjemnou aromatickou vůni, která zvyšuje relaxační účinek saunování.

Další standardní materiály mají také příznivé vlastnosti a navíc jsou cenově velice příznivé. Patří k nim Kanadská borovice, Skandinávský smrk a Osika.

Kanadská borovice má světle hnědou barvu. Jedná se o velmi oblíbené, bezsukové a pevné dřevo. Je velmi vhodné pro vnější a vnitřní obklad sauny, nikoli na lavice.

Skandinávský smrk má světlou barvu. Na rozdíl od tuzemského smrku je pevnější a neuvolňuje pryskyřici. Jeho velkou výhodou je příznivá cena.

8NADSTANDARDNÍ VÝBAVA

Všechny typizované sauny Espoo se vyznačují vysokou úrovní technologie i designu. Každá kabina je vybavena hvězdným nebem, audio systémem i zdí, která je obložena kultivovaným kamenem. Součástí sauny je unikátní centrální panel, který je možné ovládat dálkově (díky panelu, který je umístěný v kabině a vydrží vysoké teploty, nemusíte přerušit odpočinek a ze sauny při jejím ovládání odcházet). Každý model Espoo představuje jedinečný designový kus, je celoprosklenný a dostupný ve třech základních rozměrech.

Kromě typizovaných saun Espoo si zákazník může domluvit kabinu na míru, podle svých vlastních požadavků.

INSTALACE DO 48 HODIN, SERVIS A KONZULTACE

Pracovníci firmy Saunahouse vybranou saunu instalují (díky rozsáhlým skladovým zásobám) do 48 hodin od podepsání smlouvy a složení zálohy.  Servis do 48 hodin i odborná konzultace k provozu sauny je samozřejmostí.

03ZÁRUKY:

 • 5 let na saunovou kabinu
 • 5 let na kamna.

Díky materiálům nejvyšší jakosti a perfektnímu zpracování (Evropské technologie EOS a Abatec), jsou prodloužené záruky samozřejmostí. Pracovníci vám ochotně poradí s výběrem a pomohou s volbou kamen podle velikosti sauny a vašich potřeb.

Vybranou saunu si můžete zarezervovat na internetové stránce Saunahouse.cz. Sauny si můžete prohlédnout na adrese Showroomu Saunahouse.cz – Milady Horákové 127, Praha 6 (parkování na konci ulice Tychonova). Servisní střediska Saunahouse se nacházejí v Praze a v Brně.

Text a foto: www.saunahouse.cz – Sauny na míru, prodej saun

Kam dál?

Vířivky a kyslíková lázeňMicroSilk
There are no comments

Add yours

Kontrola *

Webové stránky používají soubory cookie k poskytování služeb. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.
TOPlist