Eden Platinum (1)

Vířivky a kyslíková lázeň MicroSilk

Představte si, že jste se dostali do pohádky. Jste v čarovném lese a před vámi je jezírko plné zázračné teplé vody. Vstoupíte do jezírka a vidíte, jak mládnete. Postupně ztrácíte roky, vrásky a po chvíli se cítíte, jako by vám bylo „náct“.

Může se váš sen stát skutečností? Máme pro vás dobrou zprávu! Ano. Možná vám nebude přímo náct, ale určitě omládnete. Pokud se chcete zbavit vrásek a mít hydratovanou a jemnou pokožku, pořiďte si vířivku s kyslíkovou lázní MicroSilk®.

Ique Eden Platinum ShowroomMicrosilk® je vodoléčebná kyslíková lázeň, která vám dopřeje o 70% více kyslíku, než běžná voda z vodovodu. Jedná se o technologii americké společnosti Balboa. Tato společnost vyvinula mikro bublinky, které jsou mnohonásobně menší, než bublinky ve vodě. Mikro bublinky se tak dostanou i do těch nejmenších pórů pokožky a díky tomu se pokožka kvalitněji hydratuje. Technologie MicroSilk® řeší různé kožní problémy a při pravidelné hydromasáži zlepšuje kvalitu pokožky, což se pozitivně odrazí na jejím mladistvém vzhledu.

Společnost Balboa se řídí heslem: voda je naprosto základní silou ve vesmíru.

My lidé, jsme z většiny tvořeni vodou, stejně tak jako naši předkové. Naše planeta je z většiny vodou. Voda je síla. Voda je krása. Voda je život. Na základě těchto principů došlo k inovaci ve výrobě v oblasti hydroterapie. Systémem MicroSilk® je pro naše tělo přirozený jako voda sama a díky pravidelné návštěvě vířivky MicroSilk® můžete vypadat mladší, cítit se lépe a zvýšit vaší psychickou a fyzickou pohodu.

Eden Platinum (3)Rozdílná kvalita MicroSilk®

K profesionálním dodavatelům systému Microsilk® patří dodavatel luxusních vířivek Ique – www.virivka.cz. Na stránkách se dozvíte více informací o vířivkách, které dnes již plní nejen zdravotní, ale i vysoce estetickou (designovou) funkci. Kvalita výrobců se u technologie MicroSilk® se bohužel velice liší. O kvalitě systému rozhoduje především rozmístění vývodních trubek. Někteří výrobci je nastavili tak, že jejich obsah vyprchává na hladině a efekt kyslíkové lázně se tak snižuje.

MicroSilk® si můžete vyzkoušet!

Chystáte se zakoupit vířivku MicroSilk®? Vyzkoušejte si ji nejdříve u výrobce.
Vířivku si můžete vyzkoušet například v showroomu na adrese: Milady Horákové 127, Praha 6.
Vyzkoušíte tak účinky kyslíkové hydromasáže na vlastní kůži a můžete se rozhodnout, zda si ji pořídíte domů.

Text a foto: www.virivka.cz – Venkovní vířivky, prodej vířivek

Kam dál?
Saunahouse – sauny, které vydrží desetiletí! ZATÍM NEBYL VLOŽEN ŽÁDNÝ KOMENTÁŘ, BUĎTE PRVNÍ.

VSTUP DO DISKUZE

Kontrola *

Webové stránky používají soubory cookie k poskytování služeb. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.
TOPlist